+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Rahatsızlığımdan dolayı Aileme yalan söylemek zorunda kalıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ırmak
  Emekli
  Reklam

  Rahatsızlığımdan dolayı Aileme yalan söylemek zorunda kalıyorum

  Reklam

  Rahatsızlığımdan dolayı Aileme yalan söylemek zorunda kalıyorum Mumsema arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var ne yapacağımı bilemedim doğrusu Allah hepinizden şimdiden razı olsun sorunumum ben 3 yıldır rahatsızım sosyal fobi rahatsızlığım var kalabalık içine giremiyorum dolayısıylada hergün vaktimi evde geçirmek zorunda kalıyorum.bizim ailece çalıştırdığımız mısır evi var meydanda mısır satıyoruz.benim yardım etmem gerekiyor ama kalabalığa çıkamıyorum çıkamadığım içinde gitmemek için bir sürü yalan atıyorum aileme, her geçen gün vicdanım sızlıyor günaha girmiş oluyormuyum acaba benim ne yapmam gerekiyor.

 2. Misafir

  Cevap: Rahatsızlığımdan dolayı Aileme yalan söylemek zorunda kalıyorum


  Reklam


  Önce sosyal fobi olduğunu nasıl anladın?? Karşıcins farketmeksizn tüm insanlarla mı iletişimin problemin var?? Haya imandandır..

 3. ırmak
  Emekli
  tedavi oluyorum çünkü her insanla böyle iletişim problemim var sosyal ortama çıkamıyorum.

 4. Foxx
  Üye
  ırmak sen önce çık bi bu hemen fobi olacak diye birşey yok yenmeye çalış iletişim problemi herkezde görülür bence çık ve fobini yen

 5. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  ne maksatla olursa olsn müslümana yalan haramdır
  ALLAH azze ve celle yalanı yasaklamışıtr bir kaç husus dışında
  bunu yenmen senn elinde ailene gerçegi anlat .

 6. GranDiose
  Üye
  Anlat kardeşim ailen bunu olumlu karşılayacaktır ama yalana başvurma bu fobinide yenmeye çalışabilirsin ben kendimden biliyorum senin gibiydim bi zamanlar ama yenmeye çalışıyorum

+ Yorum Gönder