+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Fetullah Gülen güvenilir biri mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Muhammed5
  Üye
  Reklam

  Fetullah Gülen güvenilir biri mi?

  Reklam

  Fetullah Gülen güvenilir biri mi? Mumsema Fetullah Gülen'e benim bazı arkadaşlarım çok büyük bir saygı duyuyor onu eleştirmiyor eleştirenleri eleştiriyor.Bende size güvendiğim için konuyu buraya açtım.Bir videosunda budizmden için ahlak dini diyor ama Myanmar'da budistlerin yaptığı ortada bir videosunda dinler arası diyalog diyor ama Diyanet İşleri Başkanı Prof. Mehmet Görmez dinler arası diyalog olamaz din adamları arası diyalog olur diyor.Bir videosunda "papa hazretleri" diyor bir başkasındada Kur'an (HAŞA) top gibi yuvarlandı diyor.
  Şimdi ben bu adama nasıl güveneyim acaba siz bilgileriniz doğrultusunda bizi aydınlatır mısınız? Birde bu dinler arası diyaloğu açıklayıp islama göre yorumlayabilir misiniz? Son olarak bazıları Allah dostu diyor ama ben Allah dostlarının sıfatlarını okudum bir benzerlik kuramadım Teşekkürler.

 2. cavraşım
  Devamlı Üye

  Cevap: Fetullah Gülen


  Reklam


  Bir videosunda budizmden için ahlak dini diyor ama Myanmar'da budistlerin yaptığı ortada bir videosunda dinler arası diyalog diyor ama Diyanet İşleri Başkanı Prof. Mehmet Görmez dinler arası diyalog olamaz din adamları arası diyalog olur diyor.Bir videosunda "papa hazretleri" diyor bir başkasındada Kur'an (HAŞA) top gibi yuvarlandı diyor.
  yukarıda yazdıklarınız hakkında bilgim yok

  ama eğer doğruysa,kimse eleştirilemez ve hatasız değildir.

 3. Misafir
  kişinin eleştirebilmesi için seviyesinin aynı olması lazım...

+ Yorum Gönder