Konusunu Oylayın.: Geceleyin çok garip birşey gördüm

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Geceleyin çok garip birşey gördüm
 1. 22.Nisan.2013, 19:16
  1
  ankara06
  Emekli

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 07.Aralık.2012
  Üye No: 98916
  Mesaj Sayısı: 43
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 0

  Geceleyin çok garip birşey gördüm


  Geceleyin çok garip birşey gördüm Mumsema Selamün Aleyküm, geçtiğimiz Cuma gecesi abdestimi alıp Kenzül Arş,Amenerresulü,Haşr Suresinin son 3 ayeti,Esma ve namaz sureleri ile kısa surelerin hepsini okudum.Zikirler çektim,bolca salavat getirdim.Bir kitapta yazan şeytan vesvesesinden koruyan bazı dualar okudum.Sonra uyumak için yatağa girdim.Yatağın içinde gene dualar okudum.Sonra yarı uyku halinde yken bilincim yerimde değişik bir rüya görüyorum.sonra rüyamda birşey bana birşey fırlatıyordu sanki hançer gibi sonra yatağımın içinde hopladım elektrik çarpmış gibi oldum hemen gözümü açtım.Yatağımda pencerenin hemen yanında yani kafamın tam karşısında pencere var.Pencerenin dışında kara,yuvarlak,ortası daire şekinde çevresine siyah siyah ışık yayılıyor bir yandan sönüyor sonra tekrar yayılıyor.Tıpkı güneş gibi ama siyahtı.bunu 5 saniyede kadar gördüm.Göz karartısı olmadığna eminim çünkü pencerenin dışındaydı.sonra sağa doğru gitti ve görüş açımdan çıktı.Büyüklüğü 2 elinizin eş parmaklarınızın uçlarını birleştirince oluşan boyutla hemen hemen aynıydı.Bu kötü enerji miydi? Söylemeyi unuttum o gece hayatım boyunca bir daha içki içmeyeceğime Allah'ı şahit göstererek tövbe ettim.


 2. 22.Nisan.2013, 19:16
  1
  ankara06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emekli  Selamün Aleyküm, geçtiğimiz Cuma gecesi abdestimi alıp Kenzül Arş,Amenerresulü,Haşr Suresinin son 3 ayeti,Esma ve namaz sureleri ile kısa surelerin hepsini okudum.Zikirler çektim,bolca salavat getirdim.Bir kitapta yazan şeytan vesvesesinden koruyan bazı dualar okudum.Sonra uyumak için yatağa girdim.Yatağın içinde gene dualar okudum.Sonra yarı uyku halinde yken bilincim yerimde değişik bir rüya görüyorum.sonra rüyamda birşey bana birşey fırlatıyordu sanki hançer gibi sonra yatağımın içinde hopladım elektrik çarpmış gibi oldum hemen gözümü açtım.Yatağımda pencerenin hemen yanında yani kafamın tam karşısında pencere var.Pencerenin dışında kara,yuvarlak,ortası daire şekinde çevresine siyah siyah ışık yayılıyor bir yandan sönüyor sonra tekrar yayılıyor.Tıpkı güneş gibi ama siyahtı.bunu 5 saniyede kadar gördüm.Göz karartısı olmadığna eminim çünkü pencerenin dışındaydı.sonra sağa doğru gitti ve görüş açımdan çıktı.Büyüklüğü 2 elinizin eş parmaklarınızın uçlarını birleştirince oluşan boyutla hemen hemen aynıydı.Bu kötü enerji miydi? Söylemeyi unuttum o gece hayatım boyunca bir daha içki içmeyeceğime Allah'ı şahit göstererek tövbe ettim.


  Benzer Konular

  - Gece aynaya baktım Arkamda Birşey Gördüm

  - Yeni ölmüş annem ile ilgili garip bir rüya gördüm

  - Rüyamda SOMA hakkında birşey gördüm.

  - Garip bir Rüya gördüm tabiri nedir?

  - Garip Din Garip Müslüman

 3. 23.Nisan.2013, 22:58
  2
  CeyhuN_
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 02.Nisan.2012
  Üye No: 95401
  Mesaj Sayısı: 180
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 2
  Yaş: 19

  Cevap: Geceleyin çok garip birşey gördüm
  Uyku halinde beynin oynadığı oyunlar hakkında bir seminere gitmiştim. İnanın çook inandırıcı şeyler oluyor. Olmayan tabi ki. Tövbe edip sıfırdan bir başlangıç içine girmişsiniz, onun heyecanındandır.


 4. 23.Nisan.2013, 22:58
  2
  CeyhuN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Devamlı Üye  Uyku halinde beynin oynadığı oyunlar hakkında bir seminere gitmiştim. İnanın çook inandırıcı şeyler oluyor. Olmayan tabi ki. Tövbe edip sıfırdan bir başlangıç içine girmişsiniz, onun heyecanındandır.

+ Yorum Gönder