+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İçimdeki sesten nasıl kurtulabilirim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. wolfteam99
  Üye
  Reklam

  İçimdeki sesten nasıl kurtulabilirim?

  Reklam

  İçimdeki sesten nasıl kurtulabilirim? Mumsema Selamün aleyküm.Benim bir sorum olacaktı cevap verirseniz sevinirim.Ben önceden çok yakışıklıydım ve içimden bir ses herkesi kınıyordu.Bundan rahatsız olmadım ve bu böyle devam etti.Girdiğim ortamlarda yakışıklılığımla dikkat çektiğimi görüyordum.Bir iki yıl sonra ise tipim hızla çirkinleşti.Şimdi de girdiğim ortamda çirkinliğimle dikkat çektiğimi görüyorum.Bence iki senede çok büyük değişiklik olmasının kibirden kaynaklandığını düşünüyorum.Bu içimdeki sesten çok rahatsız oluyorum.Çoğu insanı kınıyor bu ses.Bu sesten nasıl kurtulabilirim.Lütfen yardım edin.Teşekkür ederim ALLAH(Celle Celalühü) razı olsun.

 2. İnanc
  Devamlı Üye

  Cevap: Neden böyle?


  Reklam


  VeAleynaAleykumSelam Öncelikle yaşınız kaç ?

 3. Huzurlu
  Üye
  İbadet,dua ve zikir ile.kafanızın hiçbir şey ile meşgul olmadığı anlarda bu tarz düşüncelerden uzak kalmak için hemen zikre başlayın.Sabredin,dikkate almayın.bu düşünceleri dile getirmediğiniz sürece mesul değilsinizdir.Bunlar şeytandandır.Allaha sığının.
  Selametle

 4. BeyazGuvercin
  Emekli
  Şeytan bazı insanlara diğerlerini çirkin olarak görmesi için kibir sahibi olmaya yöneltir. Tevbe edip ibadetlerinizde Allah'a çokça dua etmelisiniz. İçinizdeki sesten kurtulmak için devamlı zikir ibadeti yapmalısınız. Çünkü aklınız boş kaldıkça o sese gider.

 5. xexmxixrx
  Üye
  ve aleykumusselam ve rahmetullah. KArdeşim ıcındekı ses ınsanlrı kotulemeye basladıgında snn yapman gereken sey sureklı tovbe edıp ıcın dekı sesı susturum sevap ıslemeye baslaman tovbe ederken hem ıcındekı sesı duymassın hem sevap kazanırsın.!!

 6. Misafir
  merhabalar ben 13 yasindayim benim icimdeki sıkıntı aileme birşey olur korkusu ve büyüme korkusu hep böyle hisediyorum ama seneden seneye degisebiliyorda 8 yildir ugrasiyorum bununla nolur yardım edin nolurr

+ Yorum Gönder
içimdeki sesten nasıl kurtulurum,  içimdeki seslerden kurtulmak