+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bize emanet bırakılan eşyayı sahibi gelip almazsa ne yapmalıyız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. troll123
  Üye
  Reklam

  Bize emanet bırakılan eşyayı sahibi gelip almazsa ne yapmalıyız?

  Reklam

  Bize emanet bırakılan eşyayı sahibi gelip almazsa ne yapmalıyız? Mumsema selamun aleyküm arkadaşlar ben metin2 oynuyodum birisi geldi bana bi eşya verdi deposunda yer yokmuş dediki bekle alacam bana lazım dedi sonra çıktı bekledim bi dahada girmedi şimdi bekliyorum eşyası bende duruyor veremediğim için kul hakkına girmiş olurmuyum.

 2. cihad38
  Emekli

  Cevap: Selamunaleyküm ben metin 2 oynuyodum


  Reklam


  sen ve o kişi o oyunun müptelası olduktan sonra nasılsa birbirinizi bulursunuz,sen o eşyayı alıkoymak istemedikten sonra denk gelince verirsin,sorun olmaz.
  yalnız bilmeniz gerekn şey o tür online oyunlarda kaybettiğiniz asıl şeyin değerli zamanlar olduğudur.üstümüze düşen asli vazifelerimizi yaptıktan sonra oyuna vakit ayırmalıyız ve oyunun başından kalmayıda bilmeliyiz.online oyunlar bağımlılık yapıyor ve gençliğimiz saatlerini oyun başında tüketiyor.

 3. hatalar
  Devamlı Üye
  aynen gençliğimiz saatlerini oyun başında tüketiyor. heleki
  Allah, ibadet eden genç ile meleklerine övünür

  Efendimiz (s.a.v) Allah Teala’nın ibadet eden genç ile meleklerine övünüp “Bakınız benim kuluma, kendi şehvet (ve nefsani heveslerini) benim için terk etmiştir” buyurduğunu haber verir.
  ibadet yaptıktan sonra pek ala oyunumuzuda oynarız . önemli olan sırasını şaşırmamak.


+ Yorum Gönder