+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İslami cihad ve islamda kadin konularida Önerebileceginiz kitaplar? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. seniseviyorum
  Üye
  Reklam

  İslami cihad ve islamda kadin konularida Önerebileceginiz kitaplar?

  Reklam

  İslami cihad ve islamda kadin konularida Önerebileceginiz kitaplar? Mumsema Merhaba. Tavsiye edebileceginiz, gerceklerden sasmayan kitaplar okumak istiyorum. Avrupada yasadigim icin Turkiyedeki kitaplari takip edemiyorum. Fakat hanim sahabiler'e ilgim cok buyuk (ozellikle Hz. Fatima, Hz.Aise, Hz.Hatice ve Hz.Sumeyye). Islami cihad ve islamda kadin konularida sevdigim kitap konulari arasinda.

  Bildiginiz kitaplari, yazarlari ile beraber yazarsaniz mutlu olurum. Bu arada internet uzerinden guvenilir bir sekilde alabilecegim ve avrupaya siparis yollayan sayfalar biliyorsaniz, ziyadesi ile mutlu olurum

  Simdiden cok tesekkur ederim
  Selam ile

 2. karadamlalar
  Kesintili Üye

  Cevap: Islami cihad ve islamda kadin konularida Önerebileceginiz kitaplar?


  Reklam


  İslamda cihad için seyyid kutub ve abdullah azzam ın kitaplarına başvurabilirsin. Abdullah Azzamın sohbetlerinden derlenen Cihad Dersleri kitabını özellikle tavsiye ederim.

 3. dr.şeriati
  Üye
  gerçeği sadece Kur'an ve sünnet te bulabilirsiniz, bunun dışında yazılmış eserler o gerçekleri anlamanıza yardımcı olabilecek kitaplardır yani gerçekten sapmayan diyemezsiniz yardımcı öğelerdir, bunu belirttikten sonra seyyid kutup, risalei nurlar ve ebul ala mevdudi tavsiye edebirim. vesselam.

 4. seniseviyorum
  Üye
  Cok tesekkur ederim
  Allah (c.c) razi olsun kardeslerim..

+ Yorum Gönder