+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kan miktarı ve abdestin bozulması ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Kan miktarı ve abdestin bozulması ?

  Reklam  Yorum: Kan miktarı ve abdestin bozulması ? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Kan miktarı ve abdestin bozulması ?
  Kardeşim bir insan Allah'ın tek ilah ve Hz. Muhammed(s.a.v)'in de onun rasulü olduğunu kabul ettikçe ve imanın şartlarına uyduğu müddetçe dinden çıkmaz.Bu yüzden için rahat olsun.Hatan olan konularda da içten tövbe ettiğin vakit Allah affeder inşallah.Hatanı kabul edip Allah'ın hükümlerine karşı çıkmadıkça dinden çıkma söz konusu olmaz.

 2. Misafir

  Yorum: Kan miktarı ve abdestin bozulması ?


  Reklam


  Namazımın son rekatındayken bacağımı kaşıdım daha sonra secdeye eğildiğim zaman paçam bacağimdaki kanı etrafa yaydı ama az bir kan vardı. Namazım bittikten sonra baktığimda kan devam etmiyodu şimdi benim abdestim bozuldu mu

 3. arifselim
  Yönetici
  Eğer çıkan kanın miktarı çıktığı yerden yayılacak kadar ise abdestin bozulur. Namaz kılarken bu olduğu için hem abdestin hemde namazın bozulmuş olur.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
ne kadar kan abdesti bozar,  kan abdesti bozar mı,  iğne ucu kadar kan abdesti bozar mı,  abdesti bozan kan miktarı,  ne kadar kan akarsa abdest bozulur,  abdestin bozulması için ne kadar kan akmalı,  ne kadar kan abdest bozar