+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir kimse istemeden yaptığı bir şeyden dolayı sorumlu olurmu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. e.demir.1461
  Üye
  Reklam

  Bir kimse istemeden yaptığı bir şeyden dolayı sorumlu olurmu

  Reklam

  Bir kimse istemeden yaptığı bir şeyden dolayı sorumlu olurmu Mumsema Değerli kardeşlerim bir kimse istemeden yaptigi bir şeyden dolayı sorumlu olurmu örneğin ben sağlık okuyorken öğrenci iken hastanede birgün kan kaybi olan ve kaza gecirmis bir hasta vardi hastanın yanında doktor vardı hemşiree vardı ve bende gözlemlemek için oradaydım hastanın durumu ciddi idi yanliz benim o tur hastaliklar ile bi ilgim yoktu anlayacaginiz sadece gozlem icin oradaydim ... Neyse hastanin durumu kötüleşmeye başladı ekranda gordum ama durumun kritik olduğunu anlayamadım. Bu yüzdende tepki vermedim meğerse hastanın durumu ağırlaşmış daha sonradan hemşire farketti sonra teyzeyi hemen ameliyata aldilar ve durumu iyi şimdi soruna dönelim eğer Allah korusun teyzeye bir şey olsaydi benim bu olayda bir sorumluluğum varmıdır.nolu r yardim edin kaç senedir içimi yiyor bu konu ... Tekrar söylüyorum durumun ciddiyetini anlayamadım ve ne hastayı takip etmek için nede başka bir şey için birşey söylemedi kimse bana lütfen yardim edin ...

 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: Istemsiz yapilan


  Reklam


  Kardesim bu konuda uzman olmadigin halde seni oraya dikenler sorumludur,
  sen bilmedigin icin birsey yapamamissin yoksa yapardin..
  iyiki hemsire görmüs, yani birsey olsaydi vebal seni oraya görevli yapanda..
  bu durum hakkinda bilgili olmadigin halde oraya gözlemleyen olarak görev vermeleri sacma..

  dua ile..

 3. e.demir.1461
  Üye
  Saolasin kardesim ama aslinda ben sadece gozlem icin oradaydim Allah razi olsun hayirli aksamlar

 4. rana
  Aciz Kul
  gözlem esnasinda birseyin ters gittigini anlamamissiniz, demek oluyor ki siz gözlem icin yeterli degilsiniz, böyle agir hastalarin belirtileri cok farkli olur.. yani yinede seni oraya gözlemci olarak koyup nasil belirtiler olabilir diye anlatmayanlarda suc..

  ecmain
  vesSelam..

 5. e.demir.1461
  Üye
  Cok tesekkur ederim tekrardan Allah razı olsun

+ Yorum Gönder