+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Arkadaşımı Nasıl Flört , Sevgili Gibi Haram Şeylerden Kurtarırım? Onu Nasıl İkna Ederim ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. GranDiose
  Üye
  Reklam

  Arkadaşımı Nasıl Flört , Sevgili Gibi Haram Şeylerden Kurtarırım? Onu Nasıl İkna Ederim ?

  Reklam

  Arkadaşımı Nasıl Flört , Sevgili Gibi Haram Şeylerden Kurtarırım? Onu Nasıl İkna Ederim ? Mumsema
  Selamun Aleyküm

  Arkadaşlar Benim Bi Arkadaşım Var Onu Bu Aşk Sevgili Gibi Zamanını Boşa Geçirmesinden Dolayı Üzülüyorum Kardeşim Gibi Gördüğüm Biri Onu Kurtarmak İstiyorum Onu İkna Edebilirim Fakat Bu Konu Hakkında Bilgi Edinmem Gerek ..

  Mesela :

  Kızlarla Arkadaşlık Kurmak Günahmı ?

  Flör Nedir ´ Günahmı?

  Kızlarla Konuşmanın Hükmü Nedir ?


  SON OLARAK BİRŞEY DAHA İSTEYECEĞİM SİZDEN BEN BU KONULAR HAKKINDA VİDEO ARADIM BAYA Bİ AMA BULAMADIM EĞER BİLEN VARSA PAYLAŞABİLİRMİ ÇÜNKİ VİDEO İZLETİRSEM EN ETKİLİ YOL BU OLACAKTIR ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN


 2. ersin52
  Üye

  Cevap: Arkadaşımı Nasıl Flört , Sevgili Gibi Haram Şeylerden Kurtarırım? Onu Nasıl İkna Ederim ?


  Reklam


  Arkadaşını çok sevdiğin belli kafasını dağıtçak işlerle uğraşmasını sağlamanlazım mesela dini yönde sohbetlere katılması gibi yada akşam üzeri bisiklet gezileri yapma gibi şeyler yani neye uyğunsa o şekilde yardımcı olursun arkadaşının yaşını bilmiyorum 20 den aşağı ise zaten onun tam hareketli ve kendını yalnız hıssetme duyğusuna kabıldığı yaştır o yüzden pek etkili olamazsın

 3. Zynß-i Huzuя
  Devamlı Üye
  Bu tür uğraşlar boşluktan veya yetiştirilmedeki temel eksikliklerden kaynaklanıyor da olabilir. İmanın gerektirdiklerini yani temel konuları anlatırsanız etkili olacaktır inşaAllah.Rabbim yardımcınız olsun kardeşim.

+ Yorum Gönder