+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bazı günahlardan kaçamıyoruz ne yapmamız lazım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. merak
  Üye
  Reklam

  Bazı günahlardan kaçamıyoruz ne yapmamız lazım?

  Reklam

  Bazı günahlardan kaçamıyoruz ne yapmamız lazım? Mumsema Selamun aleyküm.. kardeşlerim bazı gnahlardan ne yazıkki kaçamıyoruz.. Eğer bir bayanın bazı bölgelerini görmek zinaya giriyorsa TV izlememiz sokakta yürürken çok dikkatli olmamız lazım veya okuldada öyle okuldayken kafamı yere eğemem ders dinleyemem ne yapmam lazım?.. Bu tür ve kendimin vazgeçebileceği ama geçmediğim günahları işlemek namazdan soğutuyor sanki kıldığım namazın bir anlamı yok gibi geliyor.. diğer açtığım konudaki gibi ben içki içiyorum ama bırakamıyorum daha doğrusu bırakmak istemiyorum ama namazda kılmak istiyorum sanki kıldığım namazın bir anlamı yokmuş gbi geliyor.. gerçi Allahla benim aramda herşeyi o iyi bilir ama genede kafama takılıyor..

 2. breathing
  Üye

  Cevap: Bazı günahlardan kaçamıyoruz ne yapmamız lazım?


  Reklam


  Namaz önemsiz gibi geliyor deme! Kılmaya devam et bu dediklerin Ahir zaman fitneleri birde bana sor sen üniversite öğrencisiyim sınıfın çoğunluğu kadın ben nabayım?

 3. Ufkuaçık
  Devamlı Üye
  İçki ile namaz bir arada maalesef yürümez.İçkiyi bırakıp derhal namazlara daha çok önem verilmelidir.Okulda ciddi olup da namahremlerle muhatap olunmazsa Allah o müslümanın kalbine ibadet aşkı verecektir.

+ Yorum Gönder