+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Arada bir alkol alıyorum Dua kabul olmaz mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. merak
  Üye
  Reklam

  Arada bir alkol alıyorum Dua kabul olmaz mı?

  Reklam

  Arada bir alkol alıyorum Dua kabul olmaz mı? Mumsema arkadaşlar.. Açıkcası zamanında çok alkol kullandım ama vicdan azabından psikolojik tedavi gördüm halada görüyorum.. Vesveseler peşimi bırakmıyor diğer açtığım konularda bi çözüm bulmak içindi ama artık herşeyi söylücem.. Arkadaşlar ben alkol alıyordum ama kendime geldiğimde namazımı kılıyordum Allaha inanarak dua ediyordum.. Ama alkolü bırakamıyordum.. Namaza iyice yoğunlaştm ve bırakmaya çalıştm ve hala çalışıyorum ama aradabir içiyor ve genede namaz kılıyorum merak ettiğim ve taktığım şu ben içki içiyorum ve sarhoşluğum geçince Namazımı kılıyorum vesvese geliyor İçki içtiğim için ettiğim duaların tam tersi çıkarsa felan diye.. Dualarım kabul olmaz mı ?

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Dua kabul olmaz mı?


  Reklam


  Allah, tamamen bırakmayı nasip etsin. amin.
  İşlediğiniz günahlar asla sizi ibadetinizden alı koymamamlı.
  Namaz ve duaya daha sıkı sarılınki, günahı bırakmada size yardımcı olsunlar.

 3. merak
  Üye
  Sağolun mum hocam Allah razı olsun .. Günahı bırakamıyorum çok fazla psikolojik tedavi alıyorum ama hiçbiri unutturamıyor bizde çözümü ne yazıkki alkolde bulduk.. Ama dediğiniz gibi beni İbadetimden alıkoymuyordu fakat İbadetim hakkında çok fazla vesvese geliyor.. Onuda sizin yolunuzla aydınlatmış oldum..

+ Yorum Gönder