+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Dua ve süreleri en hızlı nasıl ezberlerim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sevgiii
  Devamlı Üye
  Reklam

  Dua ve süreleri en hızlı nasıl ezberlerim

  Reklam

  Dua ve süreleri en hızlı nasıl ezberlerim Mumsema selamun aleyküm arkadaşlar be bazı süreleri unutmuşum yeniden ezberlemek istiyorum Ayetel kürsiden başladım ezberlemeye ama unutuyorum en çabuk nasıl ezberlerim.birde dua ve surelerin türkçeden ezberleyinde hatalı okuyormuş bana arapçaları ve türkçeleriyle yazabilirmisiniz oradan ezberlemeye çalışayım.

 2. Misafir

  Cevap: dua ve süreleri en hızlı nasıl ezberlerim.


  Reklam


  ya öğrenmek için öncelile senin biraz okuyup ondan sonra karşına birisini alıp senin yanıldığın yerde düzeltmesini söyleyebilirsin en kolay gböyle öğrenirsin tamam mı kardeşim

 3. seckince
  Üye
  Arapça okumanız var ise yavaş da olsa arapça metninden ezberlemeye çalışın. Takıldığınız noktada hemen metne bakarak devam edin. ezberde yüksek sesle tekrar çok önemlidir. Yani ezber yaparken kendi kulağınız sesinizi duymalıdır.

 4. Misafir
  bence ilk önce 10 kez okuduktan sonra bilen bir arkadaşının yanına gidip ondan yanlı okuduğun yerlri sorarsın yanlı yaptığın yerlerin ustunden 5-10 sever gecerek ezberleye bilirsin

+ Yorum Gönder
amentü duası nasıl kolay ezberlenir