+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden MEDRESE eğitimi verilen yerler hakkında Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ktuktu
  Üye
  Reklam

  MEDRESE eğitimi verilen yerler hakkında

  Reklam

  MEDRESE eğitimi verilen yerler hakkında Mumsema ANKARADA medrese eğitimi vermekte olan yerler konusunda bilgi verebilecek birisi var mıdır?
  hayırlı günler

 2. ktuktu
  Üye

  Cevap: MEDRESE eğitimi verilen yerler hakkında


  Reklam


  Kimse bilmiyor olamaz ama cevap vermek istemiyor sanırım insanlar. ilginç.

 3. bre67
  Üye
  Türkiye'de medreseler kapandı.Ancak medrese eğitimi veren kurslar varmış diye duydum Araştırdım.Ancak Ankara için sonuç bulamadım kardeşim.Ama araştırmata devam edeceğim.

 4. bre67
  Üye
  Ancak online ders veren siteler var
  Bkz.http://www.medresedersleri.com/

 5. ktuktu
  Üye
  anladım. yardımın iyi allah razı olsun bre67. medreseler kapandı haklısın ama medrese eğitimi veren yerler demiştim zaten bende. sen de kurs demişsin onlara. araştırmaların bir sonuç veripte paylaşabilirsen memnun olurum. hayırlı günler.

 6. Misafir
  Ankara'da Fatih Medresesi kardeşim

 7. Misafir
  Hemen hemen her cemaatin zannedersem var.ancak müfredatları çok farklı olabiliyor.kimisinde sadece arabaya ağırlık verilmişken kimisinde dinin yaşanması için olmazsa olmaz en önemli ilimlerin belki başı denebilecek fıkıh ilminede ağırlık verilebiliyor.Ankara'da kendi cemaatine ait vardı ama şuanda seneler geçtiği için iletişim adresi artık yok bende.fakat cemaatlere mensub olanlardan muhtemelen iletişim adresine çok kolay ulaşabilirsin inş.internet üzerinde herkesin önünde vermeye çekinilmiş olabilir.size yardım edebilmeyi isterdim inş.Bu arada illa Ankara'da diye aramamanı tavsiye ederim, kimi bulursan cemaatten ona sor ve o cemaatten yeterki bir hocamıza ulaş.o zaten senin bulunduğun şehirdeki medreseye nasıl ulaşacağına ilgili bir yol gösterir inş.sana.

+ Yorum Gönder
medrese eğitimi veren yerler,  ankarada medrese eğitimi veren yerler,  medrese eğitimi veren yerler 2016,  kayseride medrese eğitimi veren yerler,  ankarada medrese,  türkiyede medrese eğitimi veren yerler,  karamanda medrese egitimi veren yerler