+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Adet bitimi yıkandıktan sonra gelen akıntılar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Adet bitimi yıkandıktan sonra gelen akıntılar

  Reklam  Cevap: Adet bitimi yıkandıktan sonra gelen akıntılar isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Adet bitimi yıkandıktan sonra gelen akıntılar
  Arkadaşlar adetim bitti ve 10 gün sonra knla karısık kahverengi leke geldi hamilelelk olablrmi ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Adet bitimi yıkandıktan sonra gelen akıntılar


  Reklam


  Geçmiş olsun hanım kardeşim. Bunun hamilelikle ilgisi olacağını sanmıyorum. doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederim.

 3. Misafir
  merhaba,

  adetim bittikten sonra beyaz akıntı gördüm gusul abdesti aldım fakat ertesi gün sarı akıntı gelmiş Acaba beyaz akıntı kuruduğu zaman sarı renge döner mi? bundan dolayı tekrar abdest almam gerekir mi.? Oruça mani mi bu durum?

 4. arifselim
  Yönetici
  Normalde akan beyaz akıntı sarı renge dönüşmez. 10 dolmadan gelen akıntılar adetten sayılırlar.Bu sürekli tekrar ediyorsa emin olmak için kontrol etmeniz gerekir. Geçmiş olsun.

 5. Misafir
  Merhaba ilk öncelikle benim adetim bitti ama beyaz akıntı baya sonra gelio bu arada akıntılar oluyor ama beyaza yakın oluyor en songelen beyaz akıntı çok mu olmalıdır????

 6. Mucahid
  Devamlı Üye
  Adet sonrası arada bir beyaz akıntı normaldir

 7. Misafir
  Selamünaleyküm hocam benim adetim bitti sonra gusül aldım onun üzerine yatsı ve sabah namazını da kıldım bişey geçmedi sonra öğle namazını kılmadan çok küçük kahverengi ve kan rengi akıntı gelmiş ama iç çamaşırıma geçmemiş şimdi benim gusül almam gerekirmi tekrardan

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. Adet süresi 10 gün dolmadan gelen bu ikinci gün akıntıları adetten sayılırlar. Eğer sizde gelen o akıntı 10 gün dolmadan gelmişse yeniden gusletmeniz gerekir.

 9. Misafir
  Kırmızı renk ve kahverengi renk adetin devam ettiğinin belirtisidir namaz kilinmaz oruç tutulmaz ancak beyaz akıntı gelirse bitti demektir.

  enazindan 1 veya 2 gun gecmesi gerek ve beyaz akinti gelmesi lazim.

 10. Misafir
  Merhaba arkadaşım bende de polikistik over vardı ve üç sene çocuğum olmadi doktora gittim aşılama önerdi ama yapmadım bitkisel ilac kullandım şu anda altı yıllık evliyim ve iki çocuğum var çok şükür .

 11. Misafir
  Selamün aleyküm adet günü bitimimi 1 yıldır anlayamıyorum şöyleki 1 yıl öncesine kadar 6 gün sürüyordu adetim daha sonra bu günler kahverengi akıntı sarı akıntı ile uzadı 2 ay önce 8,5 gün sürdü, geçen ay 11 gün sürdü ve bu ay 9. Günündeyim ve hala beyaz akıntıyı göremedim. Ar ara sarı bulanık sarı akıntım var , benim adetim kaç gün 8,5 kabul edip namaza devam edeyim mi , eğer on gün bitsin diye beklersem temiz kalma sürem sadece 15 gün olacak, lütfen yardım edin ne yapacağımı şaşırdım. Allah razı oldun

 12. Şema
  el-âsa limen âsa

  Reklam


  adetinizi 8 gün olarak kabul edin ve ibadet edin

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
adet bittikten sonra kan gelmesi,  adetten sonra akıntı,  Adet bitimi,  adet bittikten sonra gelen kan,  adet bittikten sonra leke gelmesi,  adet sonrası akıntı,  adetten sonra beyaz akıntı gelmesi