+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Adalet mı bu? Neden istediğimiz gibi istediğimiz yerde örtünemiyoruz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. umutsuz_genc
  Üye
  Reklam

  Adalet mı bu? Neden istediğimiz gibi istediğimiz yerde örtünemiyoruz?

  Reklam

  Adalet mı bu? Neden istediğimiz gibi istediğimiz yerde örtünemiyoruz? Mumsema Ufak yegenım 13 yasında bırkac ay once bınbır heveslerle kapandı okula gıttı ertesı gun almayıp yollamıslar bırde serbest kıyafete gecılmıs herkes ıstedıgını gıyıyor bana ızın vermıyorlar dıye agladı butun gun kac aydır okula yarım yamalak gıdıyor bırde musluman ulkeyız dıyoruz bır cozum onerısı verın kardesım yegenım herkes harap oldu

 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: Adalet mı bu? Neden istediğimiz gibi istediğimiz yerde örtünemiyoruz?


  Reklam


  Direk mahkemeye basvurun kardesim, bir haber okumustum aynen okula girmesini yasaklamislar mahkemeye kazanmisti hatta sahislara ceza verilmisti..

  Allah yardimciniz olsun..

 3. ebuturab
  Site Doktoru
  değerli kardeşim maalesef bazı okul yöneticileri bu kardeşlerimizi alıyorken bazı zihni bozuk yöneticiler almıyor..kısmi bir rahatlama olduğunu hepimiz biliyoruz,ama şunuda iyi biliyoruz ki kısmi çözüm,çözümsüzlüktür,yıllardır yüreyimizde beslediğimiz bu yara kangren durumuna gelmiştir..
  üniversitelerde tamamen serbestleşen başörtüsü maalesef ki ilköğretime halen izin verilmemektedir..umuyoruz ve dua ediyoruz inşaallah bu zulum ve haksızlık en yakın zamanda kalkacaktır.ilgili milli eğitim bakanlığı müdürlüklerine başvuruları yapınız ne kadar çok başvuru ve dilekçe olursa bunu hayırlı bir şekilde değerlindereceklerdir inşallah...Rabbim yar ve yardımcınız olsun..


 4. cavraşım
  Devamlı Üye
  inşaallah bu zulum ve haksızlık en yakın zamanda kalkacaktır.
  amin

  bazı zihni bozuk yöneticiler almıyor
  bu düşünce yapısı sizin zihin karışıklığı yaşadığınızı gösteriyor

  yönetici kanunları uygulamakla yükümlüdür

 5. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Mahkemeye verilmelerinde fayda var Bu hususda emsal görmüş davalar olduğundan, hem avukat fazla zorlanmayacak.... Hemde davayı açan taraf olarak maddi ve MANEVİ TAZMİNAT hakkınızda uhdenizde saklı kalmış olacaktır.

  Bir diğer husus, HAK'kınızı arayacak ve İLİM öğrenmek için CİHAD etmiş olacaksınız.

  GAZA'nız MUBAREK olsun İnşaAllah.

 6. umutsuz_genc
  Üye
  Allah razı olsun onerılerınız ve guzel dualarınız ıcın kardeslerım.
  dava acmak en ıyısı gıbı gorunuyor Allah hepımızın yardımcısı olsun ınsAllah

  Kardesım ve esı okula gıdıp durumu bıldırmısler egerkı kızımızı almamaya devam edersenız dava acacagız demısler.Bır bakmıslar okula hıc utanmadan sortlarla mını eteklerle taytlarla gelenler varmıs okula sok olmuslar bu cocukları bu halde okula alıyorsunuz bızım kızımızı almıyorsunz demısler burası ataturkcu bır okuldur eger kızınızın beynını yıkayıp okula boyle gondermeye devam edersenız devamsızlıktan atılacak okuldan demısler ben hayatımda boyle yozlasmıslık boyle terbıyesızlık gormedım ne dıyorsunuz dava acmalımıyız?

+ Yorum Gönder