+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir anda Söyledigim cümle benim morelimi bozdu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. cholt
  Devamlı Üye
  Reklam

  Bir anda Söyledigim cümle benim morelimi bozdu

  Reklam

  Bir anda Söyledigim cümle benim morelimi bozdu Mumsema Arkadaşlar morelim çok bozuk . Facebookta dolaşıyodum öyle kendi kendime dedim iş alanımı degistirsem herkesinki farklı sonra kendi kendime < artislik yapma dedim sonra aşaya dogru ilerlerken Kuran-ı Kerim sayfasına bir yorum yapmıstım onu gördüm böle gecerken yav nasıl oldu anlamadım böle dedim < artislik yapma kime > ondan sonra < Kuranı Kerime > dedim . Arkadaşlar morelim 0 nasıl bir günaha girdim bilmiyorum şirkmi küfürmü dindenmi çıktım . Bu anlattıklarım saniyede oldu . Buraya yazdıgım içinde günaha girmem inş . Lütfen cevabınızı esirgemeyin

 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: Bir anda Söyledigim cümle benim morelimi bozdu


  Reklam


  Kardesim ne dedin anlamadim ama tevbe et ve bos konusmakdan Allaha sigin.
  Surda iki günlük dünyadayiz, imanini kuvvetlendirecek sayfalarda gezin, olmadi internetten cik ve dogru kaynakli ilimle mesgul ol, Allah ile mesgul ol.
  Seytana firsat verme ki oda vesvese verip istedigi sekilde seni konusturmasin.
  Allah selamet versin. vesSelam..

 3. cholt
  Devamlı Üye
  Kısacası böle bir cümle söledim buraya yazdıgım icinde günaha girmem inş < artislik yapma kime > ondan sonra < Kuranı Kerime > dedim .

 4. rana
  Aciz Kul
  tamam sanirim, kurani kerime saygisizlik yapmayin demek istemissiniz, niyet önemlidir, ve Allah kalbdeki olani bilendir..
  dinimiz hakkinda yazilan her bir cümlede daha dikkatli olalim insaAllah..

  vesSelam

 5. cholt
  Devamlı Üye
  Anladım . Öyle birden söyledim . Önümdeydi birden çıkıverdi ama halen morelim bozuk burda okumam 2. Kez demiş anlamına gelmem dimi

+ Yorum Gönder