+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Vicdan azabı çekiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. uzgunum
  Üye
  Reklam

  Vicdan azabı çekiyorum

  Reklam

  Vicdan azabı çekiyorum Mumsema Esinizi aldatmak gunahtir peki ya sevgilinizi aldatiysaniz?
  Sevgili diye birsey yoktur dinimizde derler, peki sevgilini aldatmaktami oyledir?

  Diyelimki sevgilinizi aldattiniz, onun hicbirseyden haberi yok. O konuda hic yalan soylemediniz ve onu kandirmadiniz, sadece yaptiginiz hatayi gizlediniz.
  Ama sonra Vicdan azabi cekmeye basladiniz, ona soylemek istiyorsunuz fakat kaybedicenizi bildiniz icin susuyorsunuz.. cok pismansiniz!!! aldatiktan sonra onu ne kadar cok sevdiginizi, askinizin ne kadar degerli oldugunuzu anladiniz... belki aldatmadiginizda bu aski farkina varmicaktiniz..


  Cok pismansiniz ve birdaha asla yapmicaginiza yemin ettniz. Ona daima sadik kalicaniza, birakmicaniza, birsey saklamicaniza ve omur boyu sevicenize yemint ettiniz.

  Yaptiginiz sey gunahmidir? sevdgine soylemelimiz mi gerekir? Eyer gunahsa Allaha ve sevdiginize kendinizi nasil affetirebilirsiniz??.

 2. tekturk
  Devamlı Üye

  Cevap: Vicdan azabi cekiyorum


  Reklam


  Kardesim zina günahdir ,bunu ne sekilde ve nasil anlatirsan anlat hic bir seyi degistiremezsin

 3. anzerbali
  Üye
  Merhaba öncelikle allah rizasi icin namaz kilin ve oturup allahdan aman dileyin yani tövbe edin ictenlikle dileyin bunu Allah ictenlikle edilen tövbeleri kabul eder...sevdiginiz kisiye anlatin veya anlatmayin diyemem ama sizi anliycagini af edecegini düsünüyorsaniz anlatin ama aksine düsünüyorsanizda size kalmis arkadasim sevgilerimle...

 4. Ufkuaçık
  Devamlı Üye
  Sevgilisini aldatmaktan bahseden delikanlı asıl sevgilisini sevmiyor demektir.Bir kimse bir kıza aşık olsa başka kızlarla haşir neşir olur mu?Ondan başka gül koklar mı?Demek ki tam sevememiş seVgilisini...İhanet ettiği için bir nevi günaha girmiş oluyor.Zina etti ise derhal tövbe edip bunu kimseye anlatmamalıdır.Aşkı bilmeyen sevgilisini her zaman aldatır.Mecnun gibi Leylasına aşık olmak gerekir ki ben buna aşık derim.Gerisi fasofisodur..

+ Yorum Gönder