+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Süt kardeşi olabilmek için çocuğun ne kadar süt emmesi gerek ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Reklam

  Cevap: Süt kardeşi olabilmek için çocuğun ne kadar süt emmesi gerek ?

  Reklam  Cevap: Süt kardeşi olabilmek için çocuğun ne kadar süt emmesi gerek ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Süt kardeşi olabilmek için çocuğun ne kadar süt emmesi gerek ?
  yok yok kalbin bunu söylemiyor.
  sen ehli sünnete mualif konuları yazma KARDEŞÇE geçinelim


  Ehli Sünnet'e muhalif konuları yazmak zaten haddimiz olamaz.

  Ehli Sünnet Alimi diye adları anılan zatların adına söylenmiş ve onlarıda bu hususda töhmet altında bırakmış olanların hakkında da yazmayalım mı....????

  Ama bu hususları, misyonerler İSLAM aleyhine kullanıpta, işte ehli sünnet bu demek ve kitabınız keçiler tarafından tahrif edilmiştir..... bizim kitabımızın ise tahrif edildiğine dair hiç bir ayet Kur'an-ı Kerimde bulamazsınız demektedirler. Bunada örnek olarak dediklerinde onlarada ehli sünnet adına evet biz tahrif edilmiş kitaba iman ediyoruz mu diyelim.

  Yada zaten bu ayetlerin hükmü kaldırılmıştır. Hükümsüz ayetlerle teçhiz olunmuş bir kitaba sahibiz ve lafzı kaldığı için o ayetlerin lafzıyla idare ediyoruz mu diyelim.

  HOCAM anladığımız kadarıyla siz bizi denemek mi istiyorsunuz.....????

 2. Misafir

  Cevap: Süt kardeşi olabilmek için çocuğun ne kadar süt emmesi gerek ?


  Reklam


  iki kuzen ağlamasınlar diye sütü olmayan bir meme ağızlarına verilirse tabi süt emmeden süt kardeşi olurlarmı hanefiye göre cevaplanırsa sevinirim

 3. Misafir
  Ya peki biz baska bir kadindan süt emişiz kardeş oluyormuyuz??

 4. arifselim
  Yönetici
  Aynı kadından ise bu elbetteki süt kardeşi olmuş olursunuz. Birinizin öz annesi olması gerekmez yinede aynı kadından süt emenler kardeş olurlar.

 5. Misafir
  Babamın halasının kızı ve babam beraber süt emmişler.benimde babamın süt emmidiği halasının oğluyla evlenmem dinen günahmı dır

 6. @hmet
  Üye
  Babanızın halasının kızı onun için öz kardeş sizin içinde hala sayılır. Süt halanızın oğluyla evlenmenizin dinen bir sakıncası yoktur

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
süt kardeş olmak için ne kadar emzirmek gerekir,  Kaçtan sonra emzirme Kardeşliyi olunur ,  süt kardeş olmada sütün miktarı ne kadar olmalı ,  süt kardeşliği için memeden mi emmek gerekir,  bir damla sutten süt kardeş olunurmu,  sut kardes olmasi icin nekadar sut emmeli,  sut verme şartı