+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Dua mı yoksa başka birşey mi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. black
  Üye
  Reklam

  Dua mı yoksa başka birşey mi

  Reklam

  Dua mı yoksa başka birşey mi Mumsema Selamün aleyküm arkadaşlar.arkadaşlar bazı sıkıntılarım var ve çokça dua ediyorum. sıkıntıdan bunaldım .boğulduğumu hissediyorum bazen . bir internet adresinde bir duaya rastladım . dua zaten günlük hayatta sürekli dilimizde olan dualardan . lakin bunları belli sayıda belli bir sırada okumak bir çeşit büyü müdür diye soru işareti takıldı aklıma.eğer bir çeşit büyü yöntemiyse Allah muhafaza uzak durmak isterim ama değilse ben bu duaya sımsıkı sarılmak istiyorum . bilgisi olan Allah rızası için acilen cevap verirse çok memnun kalırım . bir kaç hocaya sordum ama mail atarak sordum geri dönmediler. ve artık sabredemiyorum bir cevap bekliyorum .dua şöyle:

  Günlük okumaya devam edenin,
  bir ay gecmeden halinde gök ve yer kadar muazzam ilerleme görürlür. Bolluga kavusur, ticareti artar. Sihhati düzelir, düsmani dost olur. Haksizliga, zulme ugrayan, maddi ve manevi sikintidan emin olur, kurtulur.
  Ummadiklarina nail olur.
  Hergün:
  10 Istifar
  10 Kelime-i Tevhid
  7 Tekbir
  10 Salavat-i Serife
  Hemen ardindan
  "Ellezıne kale lehümül nasü innen nase kad cemeu leküm fahşevhüm fe zadehüm ımana ve kalu hasbünellahü ve nı'mel vekıl"
  Hasbünellahü ve ni'mel vekil kismina gelince 450 defa tekrarliyorsunuz
  ve ardindan;
  "Fen galebu bi nıymetin min Allahü ve fatlin lem yemses hüm suün fessebev rıdvanallahi vallahü zü fatlin aziym."


  bunu okumamda bir sakınca var mı yok mu ? lütfen cevap

 2. Ufkuaçık
  Devamlı Üye

  Cevap: dua mı yoksa başka birşey mi , lütfen yardım edin


  Reklam


  Ve aleyküm selam kardeşim.Sitemize hoş geldiniz sefalar getirdiniz.Mevzuata geçelim hemen...

  Devamlı değil de o duaları her namazın akabinde o dualar edilirse Biiznillahi Teala maksat ve murada kavuşulur.Ancak, devamlı zikredilirse her dua veya ayetin hadimleri vardır ki bunu kaldıramazsınız.İnternet ortamına çok dikkat etmelisiniz.Her şeyin bir uzmanı vardır, ona danışınız.

 3. black
  Üye
  Allah razı olsun .ben her yatsı namazından sonra bu tavsiye edilen duayı okumak istiyorum . günde sadece 1 defa yani. zaten internet ortamında yazılan herşeyi hemen uygulamaktan imtinayla sakınıyorum . bu yüzden soruyorum . bu duanın belli bir sayıda ve belli bir sırada okunması acaba bir tür büyü çeşidi midir diye çok korktuğumdan bir türlü okuyamadım . Allah korusun ben lanetli herşeyden uzak durmaya çalışırken bilmeden bir yanlışa düşmek istemem . Allah razı olsun cevabınız için . yani artık gönül rahatlığıyla okuyabilirim . çok çok çok sağolun ya gerçekten ferahladım

 4. Ufkuaçık
  Devamlı Üye
  Günde 1 defa okumanız kâfidir.Büyü maksatlı da değildir.Çevrenizde sahtekar ve üçkağıtçı olmayan ve havvas ilmine vakıf olmuş bir hocaefendi varsa ona danışınız.O size gereken bilgiyi verir...

 5. ugurdogan
  Emekli
  Vesvese yapmışsınız kardeş büyü falan değildir. Büyü bir başkasına zarar verme amaçlı yapılır genelde.
  Allah sıkıntınızı açsın inşallah.

+ Yorum Gönder