+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Rüya içinde iken görülen rüya ile ilgili Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Saif Al-Din
  Devamlı Üye
  Reklam

  Rüya içinde iken görülen rüya ile ilgili

  Reklam

  Rüya içinde iken görülen rüya ile ilgili Mumsema Selam Aleyküm arkadaşlar,

  Bu gece, rüyada iken, birkaç ay önce vefat eden anneannemi rüyamda gördüğümü gördüm. Yani, şöyle, rüya görüyorken rüya gördüm ve o rüyada anneannemi gördüm. Bana cennette olduğunu söyledi.

  Sizce nedir bu işin aslı, acaba doğru mudur rüya, şeytani midir rahmani mi bilemem ayırt edemem ama, bana hiç sıkıntı veren bir yani yoktu hatta çok da güzeldi diyebilirim.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Aleykum selam kardeşim. Bir rüya görürken o rüyanın içinde başka rüya görmenin manası, o rüyanın manasının doğru olmasına işarettir. Bu rüya inşaallah anneannenizin durumunun iyi ve güzel olduğuna delalettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamun Aleykum rüya içinde rüya gördüm şu an da bir sınava hazırlanmaktayım rüyamda tanımadığım birkaç arkadaş var bize üçümüze ismimiz okunuyor deniliyor ki siz seçildiniz şuraları şuraları kazandınız diye bizler çok şaşırıyoruz bende arkadaşlarıma diyorumki olamaz bu şekilde kazanmamız neredeyse imkansız gibi bu bir rüya olmalı şimdi 3 2 1 diyeceği uyanacağız ve 3 2 1 diyorum aniden üçümüz uyanıyoruz

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüya içerisinde rüya görmek o görülen rüyanın sahih olmasına yani gerçek çıkmasına kuvvetle tabir edilir. Yani inşaallah başarılı olmaya yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder