+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Alevi sünni ayırımı yapıyorlar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sons
  Üye
  Reklam

  Cevap: alevi sünni

  Reklam  Cevap: alevi sünni isimli konu Mumsema.com Cevap: alevi sünni
  inşallah kardeşim sabrla duayla yonel Rabbine.

 2. bolu
  Emekli

  Cevap: alevi sünni


  Reklam


  inanın ki yöneliyorum çok zor zamanlar geciriyorum inşallah bugunleri sadece anı olarak hatırlıcam inşallah bizi güzel günler beklicek

 3. simav
  Üye
  Bolu ailenin böyle düşünmesi normal onları aydınlatacak sensin. Bende çok uğraşırım böyle katı insalar ile hepimizde var böyle insanlar. Benimde çevremde sünni alevi olup namaz ile alakası olmayan kılmayı bilmeyenler var. Güzel bir dil ile anlat allahın izni ile galib çıkarsın. Ama sakına sakın özünü yitirme kırıcı sen olma kararını verirsen zaten zamanla pes ederler. Bu arada erkek arkadaşın ile islamın şartlarına uygun şekilde görüşün gelip istesinler.

 4. bolu
  Emekli
  aminnn inşş kurban olduğum Rabbim duysun sesimiziii inşş..

 5. jerusselam
  Devamlı Üye
  bir zaman gelecek insanlar yol kenarında zina yapacaklar görenler der bunlar evlenmek istiyor derler

 6. hatalar
  Devamlı Üye
  SİMAV Aleviliğini kendine sakla sunni , alevi kıyaslaması yapacağına konuyla ilgilen milletin ibadeti küfürü kendi ve ALLAH(C.C)arasında herkezi aynı kefeyede koymayın rica ediyorum !
  ayrıca da BOLU ,herzaman için hakkına hayırlı olanı iste duanda çünkü senin için ne hayır ne şer sadeCE ALLAH(C.C)bilir.
  yani ilerdede ah keşke evlenmeseydim de diyebilirsin herzaman hayırlısını istemek gerek ..bende senin için hakkına hayırlısını istiyorum ve ALLAH senin için hakkına ne hayırlıysa onu nasip etsin ..


+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23