+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cuma Namazını kaçırma (Öğrenci) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. pars06
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cuma Namazını kaçırma (Öğrenci)

  Reklam

  Cuma Namazını kaçırma (Öğrenci) Mumsema Sealmün Aleyküm.Ben 8.sınıfa gidiyorum ve cuma namazı vakti okulda oluyorum.Anneme sordum,babama sordum,okul zaten izin vermez yani gidemiyorum.Ne yapmalıyım.

 2. İKTİBAS
  Devamlı Üye

  Cevap: Cuma Namazını kaçırma(Öğrenci)


  Reklam


  Şu anda Cuma Namazı vakti saat 12 civarında, dolayısıyla öğlen arasında denk geliyor bu da vaktinizin olduğunu gösteriyor. Farzına yetişir kılar ve çıkarsınız ancak bu da mümkün değilse öğlen namazını kılmaktan başka yapacağınız bir şey yok.

 3. pars06
  Devamlı Üye
  Yok bizim okul 8 den 1 e kadar kesintisiz.

 4. pars06
  Devamlı Üye
  Başka yorum yok mu?

 5. İKTİBAS
  Devamlı Üye
  Başka daha nasıl yorum bekliyorsunuz? Cuma'ya gidemiyorum diyorsunuz o halde geriye Öğlen namazını kılmak kalıyor var mı başka bir seçenek? Ha derseniz ki ben eğitimi falan takmam o halde Cuma'ya gidin deriz : ))

 6. İsmailAbi
  Devamlı Üye
  bende lise 4 öğrencisiyim bende yetişemiyorum ama okula gitmiyorum umrumdada değil okul dinden dahamı önemli milli eğitim bakanlığınına hakkımıda helal etmiyorum.o kadar yetkiniz var hala niye bu konuya el atılmıyor arkadaş.

 7. çelebiler
  Emekli
  Aslında Eğitiminiz sizi için daha önemlidir.İbadetinizi yapamadığını yerde yapabildiğiniz kadarını yaparsınız.Az veya çok,tam veya eksik ibadetinizi kabul edecek olan Allah'tır.O sizin durumunuzu bilir.İbadetinizi kabul eder.Allah çok merhametliidir.Kullarına zorluk olsunda istemez.

+ Yorum Gönder