+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Garip bir ses(Lütfen Bakın) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. pars06
  Devamlı Üye
  Reklam

  Garip bir ses(Lütfen Bakın)

  Reklam

  Garip bir ses(Lütfen Bakın) Mumsema Selamun Aleyküm.Ben 5 vakit namazımı da kılarım ama daha 10 dk önce içimden iki kere garip bir ses geldi.Bir nefes verme bağırma arası ama kendim istemedim.İlk önce korktum cin filan girmiş olabilirmi diye sizce nedir bu?Belki bgün okuldan dolayı cumayı kaçırdım bir uyarı filan mı?Lütfen yardım edin.

 2. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.

  Cevap: Garip bir ses(Lütfen Bakın)


  Reklam


  Geğermiş olabilirmisiniz..... Gaarrrkkkk diye.

 3. pars06
  Devamlı Üye
  Hayır geğirme gibi değildi sanki içimde biri bağırmış gibi.

 4. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Nasreddin hoca bir gün damdan düşer ve çevresinde bir çok insan, vah vah hocam, geçmiş olsun, neren ağrıyor, sana su getirelimmi.... Sana hekim getirelimmi.... Sana onu getirelimmi..... Sana bunu getirelimmi derken

  Hoca derki.... Bana damdan düşeni bulup getirin. Benim halimden o anlar.

  İnsanın içinden öyle bağıran çağıran bir ses gelmez. Geğirme derseniz. Yemekle ve mideyle alakalı bir durum. Biraz sinir stres vesaire.

  Bunun dışında bir neden arıyorsanız eğer, Zahiren çok zor. Batınen ise imkansız.

  Ancak daha önce içinden böyle garip bir ses gelen varsa eğer sitede yazanların arasında, doğrusu bizde merak ederiz. Ne sesidir bu diye.

  Öyleya, hem içimizden gelecek, hemde duyulacak....

 5. pars06
  Devamlı Üye
  Yani aslında bende anlamadım.İlk geğirme sandım.Sonra bir daha oldu boğazımda bir şey hissettim bağırma ile nefes alma arası bir ses çıktı ağzımı kapadım yine duydum bir 5 saniye kadar.Cin filan girmemiştir baya tırstım dün.

 6. silversoul
  Devamlı Üye
  Allah'ın yazdığı olur. Allah'tan başka hiç birşeyden korkmayın. Cinni de insanı da yaratıp şekil veren Allah'tır. Her durumda Allah'a sığının hayırlısını isteyin.

+ Yorum Gönder