+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Tarikatlerde uygulanan Rabıta'nın ilk uygulanışı kimlere dayanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. islamyolu
  Emekli
  Reklam

  Cevap: Tarikatlerde uygulanan Rabıta'nın ilk uygulanışı kimlere dayanır?

  Reklam  Cevap: Tarikatlerde uygulanan Rabıta'nın ilk uygulanışı kimlere dayanır? isimli konu Mumsema.com Cevap: Tarikatlerde uygulanan Rabıta'nın ilk uygulanışı kimlere dayanır?
  Tamam gevelemeden söyleyelim o zaman.Yalan söylüyorsun.Yalan yere yemin ediyorsun.Sen yalancı birisin.

  Kopyala yapıştırdığın yazıların her paragrafından bir cümleyi seçerek arattıranlar kopyala yapıştır yaptığın yerleri görecek,internet cambazı kimmiş bilecekler.
  sen benim dediklerimden ne anlıyorsun. Sen diyorsun ki ordan buraradan kaynak alma. Kitapta olsa kitabı alıp açıp yazma. Kendi kafana göre bilgi ver bunumu demek istiyorsun. kendi kafama göre yazı yazmaktan Allaha sığınırım. ben sana diyorum ki. O ibni teymiyenin konusunu. önümde kitabı açıpta yazdım. Gidip internetten bir yerden kopyala yapıştır yapmadım. ya keşke demeseydim bunuda. Ne fark eder kopyala yapıştır yapsamda. Sonuçta onada cevap veremezsiniz. bunada.

 2. Süre:HenüzYok
  Emekli

  Cevap: Tarikatlerde uygulanan Rabıta'nın ilk uygulanışı kimlere dayanır?


  Reklam


  Ne fark eder kopyala yapıştır yapsamda Sonuçta onada cevap veremezsiniz bunada
  sana binlerce cevap verildi ama buna rağmen uslanmadıysan,bunada cevap verilmemiş olsun ne farkeder?Sen yine aynı fikri sabitliğinde körü körüne kalmaya devam edeceksin...

 3. islamyolu
  Emekli
  sa
  na binlerce cevap verildi ama buna rağmen uslanmadıysan,bunada cevap verilmemiş olsun ne farkeder?Sen yine aynı fikri sabitliğinde körü körüne kalmaya devam edeceksin...
  Sizin verdiginiz cevaba sokaktaki çocuk bile güler be . Kendi getirdiginiz deliller bile sizi yalanlıyor. Ne konuşuyorsunuz daha.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
rabıta ne zaman ortaya çıktı