+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ah şu sokak köpekleri Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sametcftc1
  لا إله إلا الله
  Reklam

  Ah şu sokak köpekleri

  Reklam





  Ah şu sokak köpekleri Mumsema Esselamu aleyküm ve rahmetullah.

  Arkadaşlar ben bugün sabah namazına camiye gidiyim dedim ama tahmin ettiğim oldu. Uzak bi cami var ona gitmek için biraz daha erken kalktım. Çıktım gidiyorum. Girdim büyük bi sokağa. Daha sokağa girmeden köpek havlamaya başladı zaten. Bi girdim nerden geliyoki bu köpek sesi diye bakındım etrafıma. Sokağın hemen hemen ortasında köpek bende girişindeyim. Bi baktım köpek bana doğru koşuyor. Siyah tam hatırlamıyorum ama vahşi bişeye benziyodu. Ben başladım kaçmaya eve kadar kovaladı.

  Tam ısıracaktı beni, bizim bahçeye atladım duvardan. Son anda yırttım. Nefes nefeseyim eve girdim. Geride gitmedim camiye. Sizce günaha girdimmi ?






 2. mümin
  Devamlı Üye

  Cevap: Ah şu sokak köpekleri


  Reklam


  Gunahi yok elbette aksine gitme sevabi almışsındır insaallah
  Geçmiş olsun.

 3. Saif Al-Din
  Devamlı Üye
  Yol üzerinde böyle birşey varsa günaha girmezsin, ama yanına uzun bir sopa al, daha senin vurmana gerek kalmadan görüntüsü korkutuyor köpekleri, öyle sopadan falan çekiniyorlar.

  Bir de evden çıkarken " Bismillahillezi la yedurru mea'smihi şey'un fil ardi ve la fissemai ve huves-semi'ul alim", duasını okursan rahat rahat gider gelirsin, benim orda da köpekler vardı, oradan biliyorum :D

 4. sametcftc1
  لا إله إلا الله
  Eve kadar kovaladı ya yorulmakta bilmiyo. Ben yürürken sürekli euzü besmeleyle ayetel kürsi okuyodum zaten. Daha yolun yarısındayken havlamaya başladı. Neyse ben bidaha sabah namazına o camiye gitmem Eve daha yakın var ora giderim

 5. çelebiler
  Emekli
  Avatarına neden yahudi resmi koydun?

 6. sametcftc1
  لا إله إلا الله
  Yahudimi o farketmedim kusura bakmayın. Kuran okuyan 2 çocuk sandım. Değiştiriyim

+ Yorum Gönder