+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Askerde yapılan haksızlıklar adalet yokmu burda? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ordeall
  Emekli
  Reklam

  Askerde yapılan haksızlıklar adalet yokmu burda?

  Reklam

  Askerde yapılan haksızlıklar adalet yokmu burda? Mumsema ardakşlar merhaba ben erzincan topçu egitim tugayında havancı olarak acemiligimi yapıyorum ama burda acemiligim bitmek üzere pazartesi memleketime gidiyorum burda geçen zarf içinde şu söyliyim yemek duasında tanrımıza hamd olsun milletimiz var olsun diyoruz çogu zaman içimden ALLAH ımıza hamd olsun diyorum ama zoruma gidiyor buda yetmiyor takımda 120 kişiyiz 2 3 kişi taşkınlık yapıyor komutanlar onların yüzünden bizi süründürüyor koşturuyorlar bu hak değil mi komutanlar sırada arka tarafın konuştunu görüyor ama bizede zulüm ediyorlar çogu zaman ALLAH belanızı versin hayvan herifler diyorlar buda zoruma gidiyor burda komutanlar hakka girmiyorlarmı benim gibi adam askerlik yapmaya gelen kardeşlerimin hakkını yemiyorlar mı aklıma çok takıldı bu olanlar...

 2. ugurdogan
  Emekli

  Cevap: askerde yapılan haksızlıklar adalet yokmu burda?


  Reklam


  Hakkınızı yiyorlar apaçık, suçunuz yokken size küfretmeleri.

 3. sametcftc1
  لا إله إلا الله
  Tabi öyleleride var. Ama hepsi öyle değil bunuda belirtelim istersen. Okuyanları askerlikten veya askerlerden soğutmayalım. Benimde hedefim astsubay ve subaylık. Neyse ALLAH Sabır versin. Sabrın sonu mükafattır.

+ Yorum Gönder