+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sevdiğim İnsan Bana Geri Döndü Ama Ne Yapmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Farah
  Üye
  Reklam

  Sevdiğim İnsan Bana Geri Döndü Ama Ne Yapmalıyım?

  Reklam

  Sevdiğim İnsan Bana Geri Döndü Ama Ne Yapmalıyım? Mumsema Ben birini çok ama çok seviyordum o zamanlar namaz da kılıyordum yarım da olsa. Her gece dua ediyordum o da beni sevsin diye. Hiç biraraya gelemeden koptuk yaklaşık 2 sene geçti.Ben yenilerde namaza başladım, dinime yöneldim. O hep aklımın bir köşesindeydi ama flört işleri zinaya girdiği için kendimi tutuyordum. Bugün bana mesaj atmış. İnanamadım çünkü o inanılmaz utangaç bir insan zaten aradan kaç yıl geçti beni de sevmedigini düşünüyordum. Şimdi ben ne yapmalıyım kardeşlerim? Allah dualarımı kabul edip onu bana mı yolladi yoksa deneniyor muyum? Bana bir yol gösterin ne olursunuz..

 2. ugurdogan
  Emekli

  Cevap: Sevdiğim İnsan Bana Geri Döndü Ama Ne Yapmalıyım?


  Reklam


  Dini kurallar çerçevesinde hareket ediniz. Evlenmeyi düşünüyorsanız istihareye yatmanız uygun olur. Zira nice severek evlenenler var ki sonunda mutsuz olmuşlar. Çevremizde bunun örneklerini çokça görüyoruz.

 3. Farah
  Üye
  Evlenme olasılığım yok şu an ikimiz de okuyoruz zaten yaşıtız. Ama tam namaza başlamışken dönmesi sizce de çok ilginç değil mi?

 4. Ravza Sevdam
  Medine'nin Gülüne Hasret
  o zaman okulu bitirene kadar beklemesini söyle okul bitince de Allah'ın izniyle ve hakkında hayırlıysa evlen kardeşim..

+ Yorum Gönder