+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cinleri bilimsel olarak görülenebilir kılan bir uygulama var mı acaba ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. amerikalı
  Emekli
  Reklam

  Cinleri bilimsel olarak görülenebilir kılan bir uygulama var mı acaba ?

  Reklam

  Cinleri bilimsel olarak görülenebilir kılan bir uygulama var mı acaba ? Mumsema Cinleri bilimsel olarak görülenebilir kılan bir uygulama var mı acaba ?
  Mesela bende musallat belası var bunlara bir şey yapsak ta bunların asıl silahı olan görünmezlik durumunu etkisiz hale getirsek hiç bunun yapılabildigine dair bir şey varmıdır acaba cin musallat olmuş insanlar bu şekilde kurtulabilir bu durumdan öyle her istedigi zaman görünmez olamadıgı zaman bize karşı hiç bir avantajı kalmıcak yanlışmıyım ?
  O zaman iki tane patlatırsın musallat olan cinde bırakır kaçar bizde kurtuluruz dua bana kafi gelmiyor kolları kullanmak istiyorum arkadaşlar bunun yolunu duyan bilen var mı acaba ?

 2. ugurdogan
  Emekli

  Cevap: Cinleri bilimsel olarak görülenebilir kılan bir uygulama var mı acaba ?


  Reklam


  Arkadaşım böyle birşey olsaydı çoktan duyardık. Haberlerde ilk sırayı alırdı.

 3. amerikalı
  Emekli
  Ama acaba eski alimlerin fln bildigi bir yol bilgi varmıdır musallat oldu bir görsem iyice bi girişicem ama göremiyorum hiç bir şey yapamıyorum:s

 4. ugurdogan
  Emekli
  Sözüne güvendiğim bir arkadaşım anlatmıştı. Gece vakti evinde yatarken böyle bir cin musallat olmuş. Üstüne çıkıp göğsüne bastırıp duruyormuş. O da bi yandan korku biyandan öfkeyle evin içinde koşturup durmuş. Kollarıyla falan da kurtulmaya çalışıyormuş. Annesi çocuğunu o halde görmüş de cini bir tek bizim arkadaş görmüş. Yani diyeceğim görünür olmayı araştırıken bir de nasıl başa çıkılır onu da araştırmanız lazım.

 5. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Cinniye'mi girişeceksiniz. Algıladığınız zaman dilimi aynı zaman dilimimi. Zahiren görünümünüz sizin onu muhatap alabileceğiniz bir zahiremi bağlı. Yoksa sizin hızınız O'nu gözle yada herhangi bir araçla yakalamaya matufmu.

  Siz en iyisi, bu cin sevdasından vazgeçin. Bir gün bakmışsınız ki; Cin'niye KUL olmuş. O'nu RAB bellemişsiniz.

  Bu hususda sizi uyarmış olalım İnşaAllah. Zira TECHİZATINIZ onlarla uğraşmaya ve kendinizi onlardan kurtarmaya yetmeyebilir.

 6. amerikalı
  Emekli
  Sözüne güvendiğim bir arkadaşım anlatmıştı Gece vakti evinde yatarken böyle bir cin musallat olmuş Üstüne çıkıp göğsüne bastırıp duruyormuş O da bi yandan korku biyandan öfkeyle evin içinde koşturup durmuş Kollarıyla falan da kurtulmaya çalışıyormuş Annesi çocuğunu o halde görmüş de cini bir tek bizim arkadaş görmüş Yani diyeceğim görünür olmayı araştırıken bir de nasıl başa çıkılır onu da araştırmanız lazım
  bende zaten musallat belası var bende bunu yapanı yakalayıp konuşturmak istiyorum bu yüzden böyle bir yol arıyorum
  o bizi görüyor biz onu görmüyoruz ohh ne ala bizde görelim de bakalım o yaptıklarını yapabilicek mi acaba ?

 7. amerikalı
  Emekli
  Cinniye'mi girişeceksiniz Algıladığınız zaman dilimi aynı zaman dilimimi Zahiren görünümünüz sizin onu muhatap alabileceğiniz bir zahiremi bağlı Yoksa sizin hızınız O'nu gözle yada herhangi bir araçla yakalamaya matufmu

  Siz en iyisi, bu cin sevdasından vazgeçin Bir gün bakmışsınız ki; Cin'niye KUL olmuş O'nu RAB bellemişsiniz

  Bu hususda sizi uyarmış olalım İnşaAllah Zira TECHİZATINIZ onlarla uğraşmaya ve kendinizi onlardan kurtarmaya yetmeyebilir
  Ama bana musallat oldu benim amacım bunu yakalayıp konuşturtmak neden beni korkutuyorsun diye hesap sormak çünkü bu
  beladan ancak bu şekilde kurtulabilicegimi düşünüyorum

 8. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Düşünce sizin..... Buyrun muhatab olun. Muhatab olduğunuz şeyden eğer emin olabiliyorsanız....

+ Yorum Gönder