+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cinlerin evime girememelerini istiyorum bir yolunu bilen var mı ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. amerikalı
  Emekli
  Reklam

  Cinlerin evime girememelerini istiyorum bir yolunu bilen var mı ?

  Reklam

  Cinlerin evime girememelerini istiyorum bir yolunu bilen var mı ? Mumsema Cinlerin evime girememelerini istiyorum bir yolunu bilen var mı ?
  Kalp çagırma diye bir seans var ruha çagırma seansı gibi bir şeymiş bunu yapan bazı insanlar yüzünden musallat belası yaşadım bu yüzden hiç bir cinin evime girememesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim bu işlerden anlıyan var mı acaba ?

 2. islamyolu
  Emekli

  Cevap: Cinlerin evime girememelerini istiyorum bir yolunu bilen var mı ?


  Reklam


  Her evde misafirimiz vardır kardeş. Bak ben sana cin mektubunu yazmıştım onu al evine as. diğer açılan konuda vermiştim. internettede cin mektubu yazıp asabilirsin. Ayrıca Felak nas ayetel kürsi bol bol evde oku.

 3. Misafir
  cinler eve girmesin diye her 3 günde bir bakara süresini okuyun evde

 4. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  EUZUBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİYM BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM

  Ne için söyleriz.....????

  Kovulmuş ve lanetlenmiş ŞEYTANIN ŞERRİ'nden, RAHMAN ve RAHİYM olan ALLAH-U TAALA'ya sığınmak için.

  Peki Şeytan gidermi....????

  Asla....

  Çünkü o belli bir vakte kadar müsaadeli ve nefsi kullanarak RUH'un üzerinde tahakküm kurmakla kendini vazifedar addeder.

  Neden Şeytan'ı örnek verdik. Çünkü cin taifesinin en büyüklerindendir. (İman ehli cinler hariç)

  Şeytan'ın Şerrinden, Rahman ve Rahiym olan Allah-u Taala'ya sığınıyorsak. Cin taifesinin şerrindende Allah-u Taala'ya sığınmalıyız.

  Ancak şunu unutmadan. Nasıl ki; İNSAN Cüz-i İradesinde serbest ve iradesi dahilinde işler işliyorsa, Cinlerde kendi iradeleri içerisinde işler işlerler. Eğer onlara tabi olunacak ve onları temenni edecek hal ve hareketlerde bulunursanız. Onlar kendilerine tabi olacak köleler edinmekten asla imtina etmezler.

  Hülasa; Cinler sizin kan mecralarınızda dahi dolaşma yeteneğine sahipken, evime girmesinler demek doğrusu pek mantıklı gibi görünmemektedir.

 5. jerusselam
  Devamlı Üye
  Cinlerin evime girememelerini istiyorum bir yolunu bilen var mı

  Dua müminin silahıdır

  İmam-ı Rabbani hazretleri, talebeleri ile, uzak bir yere giderken, gece, bir handa kaldılar. (Bu gece bir bela zuhur edecektir. [Besmele ile] (Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim

  ) duasını üç defa okuyun) buyurdu. Gece büyük yangın oldu. Her odada eşyalar yandı. Duayı okuyanlara bir şey olmadı.

  Dert, bela, fitne, hastalık, nazar, sihir ve zalimlerin şerrinden korunmak için, sabah akşam, imam-ı Rabbani hazretlerinin bildirdiğini hatırlayarak, 3 defa okumalıdır. Âyât-i hırz okununca da, bu duayı okumalıdır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
  (Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim duasını sabah 3 kere okuyana, akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç bela gelmez.) [İbni Mace]

+ Yorum Gönder