+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakırlr acab Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  amerikalı
  Emekli
  Reklam

  Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakırlr acab

  Reklam

  Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakırlr acab Mumsema Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakırlr acaba bilen var mı ???

 2. 2
  @hmet
  Üye

  Cevap: Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakır


  Reklam


  Cin musallat olan kisi kuan okumali.
  Ozellikle ayetrl kursi okunmali
  Ve ezan

 3. 3
  ugurdogan
  Emekli
  RABBI INNI MESSENIYESSEYTANU BINUSBIN VE AZAB; RABBI EUZU BIKE MIN HEMEZATISSEYATIYNI VE EUZU BIKE RABBI EN YAHDURUN. VE HIFZAN MIN KULLI SEYTANIN MARID. Sad 41 / Muminuna 97 ve 98 saffat 7.

  Bi ara seslerini duyuyordum çevremde. Bu ayetleri ilk okuduğumda acı bir çığlık sesi duydum. Sonra okumaya devam ettim. Artık zamanla o sesleri bir daha duymadım.

 4. 4
  tsrock
  Emekli
  size bir soru soruyorum soruya karşılık soruyu yanlız emin olan kişiler cevaplasın cin musallatı var mıdır bence yoktur.

 5. 5
  Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Edep ya hu! Bir müslümana yakışan bu mudur? Allah'tan korkunuz kuldan utanmanız yok mu sizin? Bir tövbe etmeden âyetleri o pis ağzına almayın.

 6. 6
  gizli
  Üye
  Bir flood yapsak hemen banlanırız, adam küfür etmiş banlanmamış...

 7. 7
  Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Sen de o ateistlere ne güzel örnek oluyorsun, Müslüman ahlakı da böyledir ya zaten! Bir şeyleri düzeltmek istiyorsan önce üslubundan başla. Allah hidayet nasip etmemiş adam inanmıyor belki sen bu tavrınla iyice dinden soğuttun nasıl ödeyeceksin bunun vebalini? Hadis var müjdeleyiniz nefret ettirmeyiniz diye. Hangi kamil iman sahibi insanın nerede inanmayan birine küfrettiği görülmüş? Bence sen kendine gel.

 8. 8
  amerikalı
  Emekli
  Siz nasıl biliyorsanız öyle yapın ben rabbimin dedigi gibi yapıyorum kafirleri dost edinmeyiniz vahyinden ayrılmıyorum sizin gibi de olmuyorum ok.

 9. 9
  İslam_
  Emekli
  Siz nasıl biliyorsanız öyle yapın ben rabbimin dedigi gibi yapıyorum kafirleri dost edinmeyiniz vahyinden ayrılmıyorum sizin gibi de olmuyorum ok.
  ama bu küfürle terbiyesizce laflar ile olmazki .burası dine site ve hanımlar, kadınlar kızlar girebiliyor edep açısından uygun değildir o kelimeleri burda kullanmak

 10. 10
  amerikalı
  Emekli
  ama bu küfürle terbiyesizce laflar ile olmazki burası dine site ve hanımlar, kadınlar kızlar girebiliyor edep açısından uygun değildir o kelimeleri burda kullanmak
  evet haklısınız ama napıyım deli etti beni cin rahatsız ede ede kaç gündür zaten ya bi de biri çıkıp ben inanmıyorum hesabı ataiste baglayınca dayanamadım bende

 11. 11
  Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Ben size dost edinin mi dedim? Gidin evlerine sarılın öpün mü dedim? Dost olmamak edepsizliği gerektirmez. Benim de sevmediğim yığınla insan var ama hiçbirinin geçip de karşısına küfür etmiyorum. Gayet de saygılıyım onlara karşı. Medeni olmak da, ki zaten dinimiz de bunu gerektirir. Düşmanlıkta ileri gitmek müslümana yakışmaz. Bana müşriklerin o kadar zulmüne rağmen küfür eden, onlara zulümle muamele eden bir sahabe gösterin. YOK. Çünkü müslüman ahlakı budur. Siz o âyetleri çok yanlış anlamışsınız.

 12. 12
  gizli45
  Üye

  Reklam


  Üzerimde büyü var ne yapmam gerekli

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

cin musallatından kurtulma

cin musallatından kurtulmak

cin musallatından nasıl kurtulunur

cin musallatından kurtulma duası

cin tasallutundan kurtulmak için dua

cinden nasıl kurtulunur

musallat olan cinlerden nasıl kurtulunur