+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakırlr acab Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakırlr acab

  Reklam  Yorum: Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakırlr acab isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Cin Musallatından kurtulmak için nasıl acı çektirilerek gitmeye mecbur bırakırlr acab
  tam 9 yıl oldu sana uğramadıkları için sırf bunun için bile şükret

 2. Misafir

  nasıl kurtulacak


  Reklam


  merhabala 2ve9 yasında evlı bır kızım var 8 aylıkta bebegı ve kızım gecen yıl hamıle kalmadan once evıne bı suru bu cınlerden gırdıgını cıglıklar atarak kapını arkasına saklandıgını daha sonra onlardan daha buyuk ve uzun olan bırının daha ıcerı gırıp dıerlerını kovdugunu ve kendısının ona yardım etmek ıstedıgını soylemıs ve kızımın dedıgıne gore ona dokunmus kızım cıglık attıgında alt kattakı komsusu onun bagırmasını ve evde bı suru kısının kosusturdugunu duymus bı kac gun once hayatımda ılk defa bır hocaya gıttım ve kızıma bır su verdı bırde muska yaptı fakat bız daha ordan cıkmadan kızım benı aradı anne orda ne oluyo burda karsımda oturuyo dedı ALLAHASKINA cok caresız kendını oldurmek ıstıyo hatta bebegını bıle ona oldurtmeye calısıyolarmıs napacagımı bılmıyorum hocalardan care arıyorum ama kımı aradıysam bı suru para ıstıyolar bunu ALLAH rızası ıcın yapacak kımse yokmu bana bır care bulun yoksa kızımı kaybetmekten korkuyorum ne olur.

 3. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Para karşılığında bir şey yapanlara asla gitmeyin onların nerdeyse çoğu yalancıdır. Bu durumdan kurtulması Allah'ın izniyle çok kolaydır. Size bazı tavsiyelerde bulunacağım bunları uygulayın.

  - Eve kesinlikle haram bir şey girmemelidir.
  - Kişisel temizliğe çok önem versin.
  - Evde mutlaka namaz kılınmalıdır ve kendisi de kılmalıdır.
  - Evde kuranı kerim okunsun özellikle bakara suresi ile kısa sureleri ve ayetel kürsi sık sık okunsun hemde her gün.
  - Evin içerisinde ve yatak odasında günde iki sefer hafif bir sesle ezan okunsun. Bunu kızın kendisi de okuyabilir.
  - Bir süreliğine ne evde nede geceleri yalnız uyurken yalnız kalmasın bu psikolojik bir destek olması açısından iyi olur.

  Çok basit gibi gelen ama aslında çok ama çok önemli olan bu tavsiyeleri yerine getirin daha ilk günden faydasını görecek ve rahatlayacak Allah'ın izniyle.

 4. Misafir
  Selâmün aleyküm benim oğlan da virtual hareketler var kendi kendine konuşuyor bariyer cagriyor

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
cin musallatından kurtulma,  cin musallatından kurtulmak,  cin musallatından nasıl kurtulunur,  cin musallatından kurtulma duası,  cin tasallutundan kurtulmak için dua,  cinden nasıl kurtulunur,  musallat olan cinlerden nasıl kurtulunur