+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İblisleşiyorum gibi hissediyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Sergen00
  Üye
  Reklam

  İblisleşiyorum gibi hissediyorum

  Reklam

  İblisleşiyorum gibi hissediyorum Mumsema Öncelikle Selamun Aleyküm.Adım Sergen 16 yaşındayım.Bu yaz çok güzel namazımı kılıyordum bir hastalık yüzünden bıraktım ara sıra kılmaya başlarken okullar açıldı namaz kılamasamda dua okuyordum ALLAH ın olduguna inanıyorum hissediyorumda namaz kılamasamda öyle imana tutulmuştum ALLAH tarafından sınancağımı biliyordum 1 2 hafta önce annemle kavga ettim hiç olmuyacak şey yemek yüzünden annemin kolunu cimciklemiştim bu 1 2 haftadır kendimi çok kötü hissediyorum artık ALLAH ı hissederken annemle kavgamdan sonra daha hissedemiyormuşum gibiyim ALLAH a yakın olduğumu hissederken artık hissedemiyorum o durumu yapmayı düşünmediğim kötü şeyleri artık yapıcakmışım gibi hissediyorum bu durum beni çok kötü yapıyor böyle yaşamak istemiyorum durduk yere dua ederken dua etmez oldum artık ne yapacagımı bilmiyorum eskisi gibi dua etmeyi denicem ALLAH a yakındım kavgadan sonra annemle ALLAH tan uzaklaştığımı hissettim benim hayatta en çok istediğim şeydi ALLAH a yakın olmak sanki iblisleşiyorum kötü şeyler yapıcakmış gibiyim ne olursunuz yardım edin bana bu durumdan kurtulayım.

 2. SilentViper94
  Üye

  Cevap: İblisleşiyorum gibi hissediyorum


  Reklam


  Ey kardeşim! Şu anda bir vesvese kapılmışsındır. Şeytan seninle uğraşıyor bu güzel bir şeydir çünkü ''Korsan boş gemiye girmez.'' İmanın var ki uğraşıyor. Senin yapman gerek bu vesveseyi kafana takmamaktır. Bir diğer konu ise anneni cimciklemen işte bu yanlıştır. Çünkü Anne ve babaya saygı önemlidir. Senin hemen anne gidi özür dilemen ve hakkını alıp duasını istemendir. Ardından tövbe etmedir. Bilmezmisin ki Allah kulunu terk etmez.?

  http://www.youtube.com/watch?v=WF3DZTmOCbQ

 3. sametcftc1
  لا إله إلا الله
  Ey kardeşim! Şu anda bir vesvese kapılmışsındır Şeytan seninle uğraşıyor bu güzel bir şeydir çünkü ''Korsan boş gemiye girmez'' İmanın var ki uğraşıyor Senin yapman gerek bu vesveseyi kafana takmamaktır Bir diğer konu ise anneni cimciklemen işte bu yanlıştır Çünkü Anne ve babaya saygı önemlidir Senin hemen anne gidi özür dilemen ve hakkını alıp duasını istemendirArdından tövbe etmedir Bilmezmisin ki Allah kulunu terk etmez?
  Kardeş ne güzel anlatıyosun. Ağzına sağlık.

  Sergen, emin ol ALLAH' ın merhameti öyle büyük ki o çok affedicidir. Tevbe et kardeşim ALLAH' a sığın. Videoda da dediği gibi; "MUHAKKAK Kİ AHİRET, SENİN İÇİN DÜNYADAN DAHA HAYIRLIDIR". Namazına ALLAH'ın izniyle tekrar başla kardeşim.


 4. Sergen00
  Üye
  ALLAH razı olsun sizden Yüce RABBİM ne muradınız varsa versin moralim çok bozulmuştu kafayı yemiştim deliriyordum heralde o zaman annemlede barıştık artık eskisi gibide sinirlenmiyorum kendimi kontrol edebiliyorum artık çok teşekkür ederim yorumlarınız için içim rahatladı biraz

+ Yorum Gönder