+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yalnızlık kader midir yoksa imtihan mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Yalnızlık kader midir yoksa imtihan mı?

  Reklam  Yorum: Yalnızlık kader midir yoksa imtihan mı? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Yalnızlık kader midir yoksa imtihan mı?
  Artık benim için çok geç. birdaha aslaaaa kimseyi güvenipte sevemeyecegim.37 yasina kadar ilk defa birisine inanıp güvenmistim gerçekten beni seviyor ve doğru insan sanmıştım. ama hersey yalanmış, bir oyun beni aslaaaa sevmemiş ! 3.5 yılda beni defalarca öldürdü hergün ağlatti yaşarken cehennemi yaşattı. diri diri mezara gömdü. Hic allahtan korkmadi 100 lerce defa sözler verdi yeminler etti. Hepsi yalanmış . okadar çok canımı yaktı hayallerimle oynadı. Sadece 3 yılımı değil tüm hayatımı çaldı çünkü onun verdigi sözünü tutmasini beklerken 41 yasima geldim ve bu kanıya yaram iyilesene kadar yaşım olur 45 50 bir yıl bile sürse sadece yaş 42 den sonra kim beni alır ??? nasıl anne olurum. yaşarken diri diri gömdü beni mezara. allaha havale ettim. O verdiği sözleri yeminleri hep inkar etti ama yüce rabbim her birişinin sahidi ve damla göz yaşımin şahidi. Bir insan nasil bu kadar iki yüzdü olur ??? nasıl seviyorum deyip deyip terk eder.??? nasıl allahın adını kullanıp kullanıp yeminler eder bir insanın hayalleriyle sevgisiyle hayatıyla allahin adını kullanarak kandırir da vicdanı bile sızlamaz ???? bir de sözde çok müslüman dindarlar. Ama yaptıkları kötülüğü dinsiz bile yapmaz. allahin adını kullanarak yeminler ederek kandirmaz. ama yaptigi kötülük yanına kalmamış. hep ona demiştim sen beni oyaliyor verdiğin yeminleri sözleri unutup inkar ediyorsun çünkü benim kalabalık bir ailem yok sadece hasta bir annem yaşlı bir babam var diye bunlari yapıyorsun ama sanmaki kimsesim benim allahım var yüce rabbim şahit beni nasıl yeminlerle sözlerle kandırdıgini. sen inkar etsende allah şahit diye. BaNa hesap vermekten kaciyorsun ama yüce rabbimden kacamayacaksin diye . Buraya ilk yazımı yazdıktan bir kaç gün sonra beni ara. Şimdi benden çok acı çektiğini söylüyor. Hayır hayır tabiki benim için degil. beni kendi elleriyle iki kez 3 kez öldürüp giderken hiç acı cekmemisti. Çünkü beni hiiic sevmemisti. kardesini kaybetmiş. oyüzden o ve ailesi çok acı çekiyormus beddualarim tutmuş. seni birdaha görmek istemiyorum diye köpeği azarlar gibi azarladi. allahın emriyle Ecel ile ölen kardeşinin ölümünden bile beni sucluyor. AllaH insanın gönlünü kör etmesin. Kendi hatalarını görmez sürekli başkalarını suçlarlar. yaşadıklarindan ders cikartmak ve hatalarını telafi etmek yerine hala zalimliklerine devam ederler!!!!
  kendi si diri diri gömdü beni onca yemin den sözlerden sonra kuru bir mesajlar bitirdi. İşte bukadar vicdansiz allahsiz. ve yine sadece allaha havale ediyorum bana yaşattığının aynısını yaşamasını diliyorum. Beni hiç sevmeyen bu kadar çok hor görüp aşalayan, namusumu iki paralık edip birakan, hayallerimi yerle bir eden, tüm hayatımı zindana çeviren bir adamı aslaaaa affetmeyecegim!!! Ne bu dünyada nede ahirette. Bana Bir Namus birde hayalerimin umutlarımin hayatımın borcu var öbür dünyada hesaplasacagiz!

 2. Misafir

  Yorum: Yalnızlık kader midir yoksa imtihan mı?


  Reklam


  yalnızlık bana göre iyidir insanı daha güçlü yapar ne kadar insan sever ve onların sevgisine sohbetine bağımlı yasar san o kadar zarar görürsün yapabildiğim kadar tanimadigin insanlara çocuklara yardım et ne yapabilir sen yardıma muhtaç insanlar için uğraş bak ne yalnızlığın kalır ne sıkıntın günü birlik faydasız sohbetler öylesine evlilikler yapıp eline ne geçecek hiç bir şey hele bide öyle bir ilaç varki o herşeye çare necip fazıl in dediği gibi herşeyin ilacı zaman diyenler birde zaman kelimesini tersten okusalar...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
yalnızlık kader mi,  yalnızlık kader midir,  yalnızlık imtihanı,  yalnizlik kader midir,  islamda yalnızlık,  islamda yalnizlik,  yalnızlıkla imtihan