+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Dışarıda iken kızlardan çok etkileniyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kenan Emir
  Üye
  Reklam

  Dışarıda iken kızlardan çok etkileniyorum

  Reklam

  Dışarıda iken kızlardan çok etkileniyorum Mumsema Selamun aleyküm,

  Bana bazen noluyor bilmiyorum. Bazen bazi kizlarin bana kasden bakmalari, beni kasiyor. Kafami yere egiyorum ve kasiliyorum. Ondan sonrada kendimi aciz, zayif ve kendine güvenmeyen birisi olarak hissediyorum. Halbuki hep Kuran okuyup, Namaz kiliyorum. Birgün bir rahat sekilde sokakda gezemiyecekmiyim?

  Saygilar

 2. cihad38
  Emekli

  Cevap: Dışarıda iken kızlardan çok etkileniyorum


  Reklam


  Mü’min erkeklere söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. Bu davranış onlar için daha nezihtir. Şüphe yok ki, Allah onların yaptıklarından hakkıyla haberdardır.nur/30

  maşallah; kızlar sana bakınca sen başını yere eğiyorsan doğru yoldasın demektir.
  kendini kötü hissediyor olman nefsine muhalefet ettiğindendir,nefis o kızlara bakmayı emreder,aksini yaparsan sıkılır,daralır,rahatsız olursun.normaldir.

 3. ferhat155
  Üye
  gerçekten Mü’min erkeklere söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar Bu davranış onlar için daha nezihtir Şüphe yok ki, Allah onların yaptıklarından hakkıyla haberdardırnur/30 bu ayete dayanarak bakmadan söylersen bir süre sıkılıyorsun sonra zaten pek içinden gelmiyor

 4. islamyolu
  Emekli
  bu kızlarda öyle bir giyiniyorlar ki, çoğu insan nefsine yenik düşüp bakıyor. Giyinmede olmasa şeytan işte. Allah yardımcımız olsun . Boşuna Allah tesettür ayetini indirmedi. onlara riayet etseler hiç bir erkek te dönüp bakmaz. Haramdan sakınmak lazım. bakmamak lazım. arkadaşların getirdigi ayetleri kalbimize yerleştirdikten sonra Allahın izni ile nefsimizi yeneriz.

+ Yorum Gönder