+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İstemeden birşey yaptım bunun hükmü nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kral2a_1988
  Devamlı Üye
  Reklam

  İstemeden birşey yaptım bunun hükmü nedir?

  Reklam

  İstemeden birşey yaptım bunun hükmü nedir? Mumsema Benim kafamdan şirk vesveseleri çıkmıyor birtürlü insanlar aklıma geliyor sürekli haşa Allah korusun bugün hz ibrahimin hayatını okudum nemrut kendini ilah diyormuş bu aklıma takıldı aklıma bazı insanlar geldi resmen onlara haşa Allah demekten çok korkuyorum sonra aklımda "oda normal insan" diye geçiriyorum sonra elimde cep telefonu vardı kurcalarken esmaül hüsnaya programına girdim Allahın isimlerine bakmak için sonra bidaha aklıma geldi insanın biri bende aklımdan gitmesi için gördüğüm ilk şeye "o da normal bir insan " diye gösterdim kafa salladım ama birden oldu o anda da esmaül hüsna yazısını gördüğüm için ona doğru dedim şimdi çok korkuyorum o yazıya doğru dediğim için günah mı ?

 2. kral2a_1988
  Devamlı Üye

  Cevap: istemeden birşey yaptım bunun hükmü nedir?


  Reklam


  Neden kimse cevap vermiyor?

 3. Muhasibi
  Editör
  Bu şeytanın sana vermiş olduğu bir vesvesedir.Bunlardan arınmanın yoku kendini hiç bir zaman boşlukta bırakmayacaksın.Sürekli bir şeylerle meşgul olman lazım...

+ Yorum Gönder