+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cinleri evden uzak tutacak bir formül bileniniz var mı nolur ilim sahibi bir müslüman Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. amerikalı
  Emekli
  Reklam

  Cinleri evden uzak tutacak bir formül bileniniz var mı nolur ilim sahibi bir müslüman

  Reklam

  Cinleri evden uzak tutacak bir formül bileniniz var mı nolur ilim sahibi bir müslüman Mumsema Cinleri evden uzat tutucak bir formül bileniniz var mı nolur ilim sahibi bir müslüman arıyorum yanlız lütfen bana dua et onu bunu oku diye saçma sapan şeyler yazmayınız çünkü okudugun zaman gitse bile daha sonradan tekrar gene geliyor ki ben her dakka abdesli dolaşamam bunun yatak odası da başka şeyi de var boş anımı bulunca uykuda gelip beni çok kötü korkutuyor galiba bir kadın cin bana rüyamda ben periyim demişti korkutmadan önce ben istiyorum ki acaba bu mahlukatın eve girmesini önleyici sahih bir uygulama var mı bildiginiz ama tekrar diyorum lütfen istedigimi bilenler yazsın dua okumayı sormuyorum ? Çünkü her zaman duayla yırtamıyorum bu durumdan beni hususi takip ediyor çünkü anladıgım kadarıyla ara ara korkutuyor

 2. sametcftc1
  لا إله إلا الله

  Cevap: Cinleri evden uzat tutucak bir formül bileniniz var mı nolur ilim sahibi bir m


  Reklam


  Nasıl korkutuyor ?

 3. amerikalı
  Emekli
  mesela en son oldugunda rüyamda korkulu rüya görür gibi oldum böyle bir yerdeyiz ben bir kızla tanıştım ben periyim dedi bana yanıma cin geldi manasında fena halde korku duydum rüyamda bunları görürken daha sonra uyandım kalktım başka bir yatakta uyuyum dedim yorgun yorgun kalkıp gusul abdesi almaya üşendim bu sefer de daha kötü korkuttu rüyamda bana çok yaşlı düşmanca bakan bir kadın görüyorum hiç gitmiyor öylecek bana bakıyor daha sonra degişti ufak kel bir çocuk şekline girdi çok korkunçtu gene bana öylecek bakıyor daha sonra birazcık uyanır gibi oldum bunu görünce ona bakmaya döndüm göz hareketlerimden mi ndir ona yöneldigimi anladı mı ne olduysa tekrar başımın odak noktasına gelerek o kadar acımasız ve düşmanca baktı ki bana resmen beni korkuttugunu anlıyor ve benle ilgileniyor bu mahluk bunu anladım bu durum da bana okulda ruh çagırma seansları yapan kızlar yüzünden bulaştı benle çok ugraştılar şimdide yakayı kurtaramıyorum bu mahluktan :s evden nasıl uzak tutabilirim acaba hiç degilse eve giremesinde rahatça uyuyum istiyorum

 4. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Eve girmesinde rahatca uyuyayım diyorsan eğer. Eve girmeyin, O'da böylece eve girmemiş olur. Ancak bu durumdada rahatca uyuyabilecekmisiniz o şüpheli. Baktık ki amerikalı, O'na göre bir espri yapalım dedik. Tutarmı bu espri, soğuksa tutar.

  Aslında cevabı vermişsiniz sorunuzun içinde ancak es geçmişsiniz.

  Cevap'mı ne.

  resmen beni korkuttugunu anlıyor ve benle ilgileniyor


  İşte cevap bu.

  Şu kadarını bilmenizde yarar varki; hiç bir cinni size musallat olupta size zarar veremez. Ancak korku ve evhamlarla siz kendinize zarar verir ve sonrasında bunu cinniden bilirsiniz ki; O sizin korkunuzdan yararlanmasını en iyi bilen mahluklardandır.

  Biz korkmuyormuyuz. Hayır. Çünkü biliyoruz ki; Allahu Taala hiç bir Şeytan Taifesinin bizim irademizin dışında bize bir zarar dokundurabilecek bir yaradılışla yaratmamıştır.

  Bir Cinninin size yapabileceği hiç bir şey yoktur. Ancak sizin kendinize yapabileceğiniz bir çok şeyin olduğunu da çok iyi bilir.

 5. amerikalı
  Emekli
  Eve girmesinde rahatca uyuyayım diyorsan eğer Eve girmeyin, O'da böylece eve girmemiş olur Ancak bu durumdada rahatca uyuyabilecekmisiniz o şüpheli Baktık ki amerikalı, O'na göre bir espri yapalım dedik Tutarmı bu espri, soğuksa tutar

  Aslında cevabı vermişsiniz sorunuzun içinde ancak es geçmişsiniz

  Cevap'mı ne

  resmen beni korkuttugunu anlıyor ve benle ilgileniyor


  İşte cevap bu

  Şu kadarını bilmenizde yarar varki; hiç bir cinni size musallat olupta size zarar veremez Ancak korku ve evhamlarla siz kendinize zarar verir ve sonrasında bunu cinniden bilirsiniz ki; O sizin korkunuzdan yararlanmasını en iyi bilen mahluklardandır

  Biz korkmuyormuyuz Hayır Çünkü biliyoruz ki; Allahu Taala hiç bir Şeytan Taifesinin bizim irademizin dışında bize bir zarar dokundurabilecek bir yaradılışla yaratmamıştır

  Bir Cinninin size yapabileceği hiç bir şey yoktur Ancak sizin kendinize yapabileceğiniz bir çok şeyin olduğunu da çok iyi bilir

  ELHAMDÜLİLLAH arkadaşım yani sen eminmisin bir cinninin bir insana gerçekten maddi yönden bir zarar veremiceginden çünkü o kadar korktunç bir durumdu ki yaşadıgım resmen karşımda bilinçli bir varlık var ve bununda cin oldugunun aşikar olması beni korkutuyor tamam ben kendime hiç bir şey yapmam ama evde tek kalamıyorum mesela çünkü takip eden bir cin oldugunu bile bile yanlız kalmak dogru degil Hz Peygamber efendimizin zamanında yokmuydu hiç olmadı mı böyle şeyler musallat olayları fln Hz Peygamber ne yapardı bu durumda acaba mümin bir cinin ona yardım ettigini duymuştum kafir bir cine karşı bildigim tek vaka bu var ama yardımcı olucak mümin cini nereden bulacagım zaten bu işte bana eski lisede ruh çagırma seansları yapan bir kız gurubu yüzünden başıma geldi bu bela hoşlandıgı için hakkımda sorular sormak için bu seansları yapmışlar arkadaşlarıyla birlikte sonradan ögrendim ama bu bela benim başıma kaldı böyle aradan o kadar zaman geçti yok aynen devam : s

 6. TarikateSon
  Emekli
  Evin içerisinde Bakara Suresini oku,bilmiyorsan bilgisayardan sesini açıp sonuna kadar okunmasını sağla.İçerisinde Bakara suresinin okunduğu eve kötü niyetli cinler bir daha musallat olamazlar.Ayrıca diğer üyenin dediği mesele doğrudur.Cin tayfasından korktuğunu belli etme.etrafta korkudan ve çoğuda alışkanlıktan cinler için 3 harfliler tabirini kullananlar var.Sebebi,3 harfli demeyip cin denirse cin gelirmiş.Böyle söyleyene gülüyorum ve beni susturmayı başarabilene kadar sürekli CİN kelimesini sıkça kullanıyorum.Cahiller Kuranı kerim de CİN isminde sure var,hâlâ saçmasapan şeylerle uğraşıyorlar.Bir Cinin gelmesi için adının söylenmesine gerek yoktur.Onlar her an her yerdedir.Hemen hemen herkesin evinde vardır.iş yerinde vardır.Onlar heryerdedir.Korkma,dediğimi uygula,şerlerinden Rabbim'e sığın.

 7. ömerhattab
  Devamlı Üye
  Alıntı TarikateSon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bilmiyorsan bilgisayardan sesini açıp sonuna kadar okunmasını sağla.
  Bu dediklerinin kuran ve sünnet varmıdır?Yani tarikat ehli dedimi bidat sen dedim mi mübah mı?

 8. islamyolu
  Emekli
  Cinler insanlara her türlü zararı verir. Vermez diyenler yanılıyorlar. kimse diyemez cinler bana birşey yapamaz diye. ama tabiki yine Allahın izni ile dememiz lazım. Zaten Allah izin vermese İnsan insana bile karışamaz.

  kardeşim şimdi soruna gelelim. sen korku filmi veya bunlarla ilgili konuşmalar yaptınmı arkadaşlarınla cevrenle vs. eğer yaptıysan senin bilinç altındada olabilirler.

  eğer tatmin olmuyorsan sana Cin mektubunu vereyim çıktı halinde çıkar Evine as Allahın izni ile Rahata kavuşursun.

  -----------------------------------------------
  Eshab-ı kiramdan Ebu Dücane hazretleri anlatır:
  Yatıyordum. Değirmen sesi gibi ve ağaç yapraklarının sesi gibi, ses duydum ve şimşek gibi, parıltı gördüm. Başımı kaldırdım. Odanın ortasında, siyah bir şey yükseldiğini gördüm. Elimle yokladım. Kirpi derisi gibi idi. Yüzüme, kıvılcım gibi şeyler atmaya başladı. Hemen Resulullaha gidip, anlattım. Buyurdu ki: (Ya Eba Dücane, Allahü teâlâ, evine hayır ve bereket versin!)

  Kalem ve kağıt istedi. Hazret-i Ali'ye bir mektup yazdırdı. Mektubu alıp, eve götürdüm. Başımın altına koyup, uyudum. Feryat eden bir ses, beni uyandırdı. Diyordu ki: (Ya Eba Dücane, bu mektupla bizi yaktın. Senin sahibin, bizden elbette çok yüksektir. Bu mektubu bizim karşımızdan kaldırmaktan başka, bizim için kurtuluş yoktur. Artık, senin ve komşularının evine gelemeyeceğiz. Bu mektubun bulunduğu yerlere gelemeyiz.)

  Ona dedim ki, sahibimden izin almadıkça bu mektubu kaldırmam. Cin ağlamasından, feryadından, o gece, bana çok uzun geldi. Sabah namazını, mescitte kıldıktan sonra, cinnin sözlerini anlattım. Resulullah efendimiz buyurdu ki:
  (O mektubu kaldır. Yoksa, mektubun acısını, kıyamete kadar çekerler.) [Delail-ün-nübüvve, Tezkire-i Kurtubi]

  buyur mektup aşağıda  cinmektubu.jpg

 9. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  İçinizden eğer dua okumak geliyorsa okuyunuz. İstediğiniz kadar bir tür ibadettir.

  Korkacaksanız RAB'binizden korkun, mahlukundan değil.

  Denizde bir köpekbalığından dahi korkmayın. Eğer vazifesini icra etmek için müsebbib olarak sizi görmüyorsa.

  Karada bir arslandan da korkmayın. Eğer vazifesini icra etmek için müsebbib olarak sizi görmüyorsa.

  Havada bir akbabadan da korkmayın. Eğer vazifesini icra etmek için müsebbib olarak sizi görmüyorsa.

  Sebebi yaratan RAB'bim, müsebbib olarak sizi tayin etmedikçe, Asla korkmayın. RAB'binizden gelenede şükredin. Muhakkak o size isabet edeni hakkınızda hayrlı kılandır.

  Bunlar zahiren size zarar vermesi muhtemel mahluklardır. Ancak Asla ve Asla bir cinniden korkmayın. Korkacaksanız RAB'binizden korkun, mahlukundan değil.

  Cinni İNSAN'a nasıl zarar verir.

  Korkuyla. Nasıl bir korku, beyin şualarını takip ederek, girmesi muhtemel olan şekle bürünerek ve daha korkunun nasıl olacağını sizin belirlediğiniz şekil üzere bulunarak. O sizin ona itibar edip, kendisine sığınmanızı veya sizi hükmü altına alamıyorsa, kendi kendinize zarar vermenizi sağlayarak.

  Beyin Cinni'yi görüpte korkmaya başladığı zaman, savunma mekanizmasını tüm vücutta devre dışı bırakıp kendisini korumaya geçer ki; İNSAN bu durumda ya kısmi felç olur, yada KEÇİLER TATİL.

  İşte O andan itibaren RAB'binizin kulu değil, korkunuzun kulu olursunuz. Cüz-i İradenizi RUH'unuzun emrinden, Cinni'nin emrine verirsiniz ki; ALLAH MUHAFAZA.

  En basit şekliyle İnşaAllah şunu düşünün. Eğer size zarar vermeye muktedir olmuş olsaydı, sizi korkutmayla uğraşmaz bizatihi çoktan zarar verirdi. Bunda asla şek ve şüpheniz olmasın. Bir MÜSLÜMAN OLARAK, Sığınacak en sağlam liman RAB'binizdir. RAB'binize tevekkül edipte O PİSLİĞİN ŞEKİL DEĞİŞTİRMESİNE aldırmadığınızda, türlü türlü şaklabanlıklarına gülüp geçtiğinizde, göreceksiniz ki; sizden ebediyyen ümidini kesmiş bulacaksınızdır.

  Hülasa; Bir daha gördüğünüzde ve RAHATSIZ EDİLDİĞİNİZDE, İnşaAllah bu kardeşinizi aklınıza getirip, o cinniye korku ile değil, RAB'binizin bir eseri olarak bakınız. Yeteneklerini tahlil ediniz. O size yeteneklerinden çok azını gösterecektir. Zira O sizin GÖZÜNÜZÜN ŞUASINA katlanabilecek bir mahluk değildir. Unutmayın siz EŞREFUL MAHLUK'sunuz, O ise hakir bir zavallı. Ancak Onlardan ve İNSAN'lardan RAB'bine ibadet ve itaat edenler kurtuluşa ereceklerdir. Ne oluyor bazı İNSAN'lar ve CİNLERE' ki; Onlar birbirlerine sığınıyorlar. Sığınacak en emin liman olarak RAB'bim yeter.

 10. Yetim
  Hadimul Müslimin
  amerikalı kardeş yatmadan önce ayetel kürsiyi,ihlas,felak ve nas sürelerini oku, bu süre ve ayetler insanı zararlı varlıkların ondan uzaklaşmasını sağlar.bir de alttaki duayı günlük hayatında zikir haline getir devamlı oku inşaallah faydasını görürsün


  Bu dua kim sabah ve akşam 3’er defa okursa Allahın koruması altına girer, hiç kimse hiçbir şey ona zarar veremez.

  Sabah ve Akşam: (Üç kere)  Türkçesi:
  (Bismillehillezi le yedurru meé ismihi şey’un fil erdi vele fisseme’i ve huvessemiu’l aliym)

  Anlamı:
  "İsmiyle yerde ve gökte hiç bir şeyin zarar veremeyeceği Allah'ın adıyla. O, hakkıyla işiten ve her şeyi bilendir."

  KAYNAK: (Ebu Davud, Tirmizi, İbni Mâce. Bkz. Sahih-i İbni Mâce 2/332)

 11. Searhalu
  Devamlı Üye
  amenerrasulü,felak,nas,ayetel kürsi,saffat suresi ilk 10 ayetini sık sık okumanı tavsiye ederim
  abdestli dolaşmaya dikkat et namazlarını vs. aksatma

  ALLAH'a dua et

  linkteki duaları sesli olarak hoparlörden aç faydası olur inşeALLAH

 12. Searhalu
  Devamlı Üye

  Reklam


  Cinlerden, Şeytanlardan, Büyücülerden ve Sihirbazlardan
  Korunmanın Yolları

  1) Namazı devamlı cemaatle kıl. (Erkek için)!
  2) Şarkı ve müzik dinleme, televizyon seyretme.
  3) Yatmadan önce abdest al! Fatiha, Ayete’l-Kursî, üçer kere İhlâs, Felak ve Nas surelerini oku.
  4) Üç günde bir evde Bakara suresini oku!
  5) Yatmadan önce Mülk suresini oku!
  6) Sabahleyin Yasin suresini oku!
  7) Salih insanlarla beraber ol. Gıybetçi, koğucu ve günahkâr insanlarla beraber olma!
  8) Dînin emrettiği şekilde örtün. Çünkü şeytanlar, açık saçık kadınlara daha yakındırlar. (Kadınlar için)
  9) Her gün bir cüz Kur’ an oku. Yada iki saat kasetten dinle.
  10) Sabah namazından sonra yüz defa:
  لاَ إِلهَ إِلاَّ اللهُ وَ حْدَهُ لاَ شَرِيكَ لَهُ، لَهُ الْمُلْكُ، وَ لَهُ الْحَمْدُ، وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ
  11) Her şeye بِسْمِ اللهِile başla!
  12) Yalnız uyuma!
  13) Tüm temizliklerine dikkat et!
  14) Bulaşık bırakma!
  15) Kapıları, pencereleri ve kapları بِسْمِ اللهِ ile aç kapa!
  16) Ezan ve kametleri dikkatli dinle!
  17) Rasulullah Sallallahu Aleyhi ve Sellem’den seçme günlük dua ve zikirlerini aksatma!
  18) Zikirde yüzü (100) geçme!
  19) Bakara, Yasin, Saffat, Rahman, Cin, Duhan, Mülk, Kıyamet, Tekvir surelerini ve son cüzü bol bol kasetten dinle!
  20) Resim ve heykelleri kaldır!
  21) Cinleri evden kovmanın yolu: Saffat suresinin ilk on ayeti, 10 defa bir suya okunur ve üç gün üst üste eve serpilir.
  22) Bir yere cinin yaklaşmaması için; parmağınla:
  لاَ إِلهَ إِلاَّ اللهُ وَ حْدَهُ لاَ شَرِيكَ لَهُ، لَهُ الْمُلْكُ، وَ لَهُ الْحَمْدُ، وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ
  diyerek hayali bir daire çiz.
  Not: Bunlar Vahid Abdusselam Bâli’nin “Cin ve Şeytanlardan Nasıl Korunmalıyız?” adlı eserinden ve Ebu’l-Munzir Halil bin İbrahim Emin’in “Cin Çarpması, Büyü ve Nazar Tedavisinde İslami Metotlar” adlı eserinden alınmıştır. Yukarıda ki şeylerin delilini görmek isteyenler, bu iki kitaba bakabilirler.

  http://www.islamhouse.com/p/193089

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
cin kovma duası,  cinleri kovma duası ,  cinleri evden kovmak için,  üç harflileri kovma duası,  uc harflileri kovmak icin dua,  cinleri evden kovmak,  cin kovma suresi