+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Rahatsızlık ve pskikolojinin bozulması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yandı_yurek
  Emekli
  Reklam

  Rahatsızlık ve pskikolojinin bozulması

  Reklam

  Rahatsızlık ve pskikolojinin bozulması Mumsema Ya arkadaşlar kendimi cok kötü hiissediyorum sanki günahkar biriyim önceden old ugünahlarım ama hepsine tövbe ettim birdaha yapmıyorum ama su Allaha karşı küfür vesveselerini bilerek deimş gibi hissetmem sonra arkadaşın çakmagını abladan çöküp onla sigaramı yakmam sonradan ögrenmem hepsi hepsi herşey cok üstüme geliyor sanki sıraya kalem deyiyor hemen siliyorum sıranın heryerini nerdeyse .. tahtaya bişi yazıyorum ıslak mendille izi cıkana kadar siliyorum sanki hep günahlarımla kalcakmıssım gibi his var içimde biri bana destek çıksın arkadaşlar cidden cok ihtiyacım var

 2. Saif Al-Din
  Devamlı Üye

  Cevap: Rahatsızlık ve pskikolojinin bozulması


  Reklam


  Çok takılma olaylara, olan şeylere bırak olduğu gibi kalsın, ya da üzerine git.
  Mesela musluğu açık unuttum sanıyorsun, ama aslında kapamıştın. Belki açıktır diye geri dönme. Örnek olarak.
  Bence ailene de danış anlat durumunu, böyle böyle de, olayları çok büyütüyorum rahatsız oluyorum de, yardımlarını al birlikte yaşadığın kişilerin.

 3. yandı_yurek
  Emekli
  dün babama dedim namazda cok takıntı geliyo dedim vesveselere kafayı takma dedi bende artık abdestte takıntı yapmıyorum ... ya mesela bir kız gördüm veya hayal ettim sonra bi his başlıyo sürekli affedersin avret yerimi acık ucunu sıkıyorum acaba gusülüm bozuldumu diye namaz kılıyorum cünkü .

+ Yorum Gönder