+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Korsan almak veya bir oyuna para yatırmak günah mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kjkteam
  Üye
  Reklam

  Cevap: Korsan almak veya bir oyuna para yatırmak günah mıdır?

  Reklam  Cevap: Korsan almak veya bir oyuna para yatırmak günah mıdır? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Korsan almak veya bir oyuna para yatırmak günah mıdır?
  ya simdiki çoğu oyun illuminatiye hizmet ediyor ve ayırt etmek zor hangisi ediyor etmiyor ama simdiki oyunların %90 ı öyle illuminatiye hizmet eden şirketler eh verdiğimiz para da onlara gidiyor otomatikmen ben aşırı bilgisayar bağımlısı bir insanım günde en az 3 saat oynamadan kalkamam onun için orjinal oyun almaya gayret ediyordum kul hakkına girmemek için ama simdide bu takıldı aklıma orjinal alınca para illumiantiye gidiyor diye ne yapıcam bilmiyorum su an kafam karısık Allah yardımcım olsun

 2. Snowdrop
  Elhamdülillah

  Cevap: Korsan almak veya bir oyuna para yatırmak günah mıdır?


  Reklam


  onu oyun cd lerini iyi bilen birilerine sorun.bu konuda yardımca olamıycam maalesef.

 3. Ercan
  Devamlı Üye
  Oyun oynamak zaman israfından başka birşey değildir. İsraf ta haramdır. Sizi ibadetlerinizden alıkoyar, ailenizden derslerinizden, sosyal yaşamınızdan uzaklaştırır. O sizi uzaklaştırmadan siz ondan uzaklaşın.

 4. Snowdrop
  Elhamdülillah
  haklısın Ercan kardeş.3 saat oynamadan duramıyorum soyluyorsunuz.Bu hem israfdır hem de sağlığınız için (gözleriniz için)hastalıklara yol aça bilir.

 5. Misafir
  ben birtane oyunda çar aldım bu haramıdır haramsa ne yapmalıyım

 6. Misafir
  ya stardoll diye bir oyjn var orada vıp olmak için para veriyorsunuz yani bu işlemi yapmaktamı günah ? cevabınızı bekliyorum ona göre para vereceğim çünkü

 7. Misafir
  Bence günah değil oyuna para yatırmak çünkü oyundan para kazanmıyorsun ve oyunların hazırlanış emeği var biz bunları yazarken bikaç saniyede yada bikaçdakkada oluyor ama o insanlar program vb. hazırlamak için aylarca belkide yıllarca uğraşıyorlar. Ve kumardır diyenlere yanıtım günaha yazılımcı giriyor eğer kullanan memnun kalmazsa kumar farklı internetten oyuna para yatırmak farklı.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
oyuna para yatırmak günah mı,  oyuna para yatırmak günah mıdır,  oyuna para vermek günah mı,  oyuna para yatırmak haram mı