+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ben istemeden şirkemi girdim ? lütfen bi cevap verin Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. noıdnoname
  Üye
  Reklam

  Ben istemeden şirkemi girdim ? lütfen bi cevap verin

  Reklam

  Ben istemeden şirkemi girdim ? lütfen bi cevap verin Mumsema Ben hergün şirk küfür vesveseleriyle uğraşıyorum geçen gün hristiyanlar aklıma geldi nasıl haşa Allahı üçlüyorlar diye düşündüm sonra bu aklımda kaldı sonra aklımda bu çok kötü bişey olduğu için takılı kaldı kötü düşünceyi düşünmemeliyim yapmamalıyım derken aklımda kaldı işte sabah uyanırken aklıma haşa "Mehmet Allah " diye düşünceler geldi sabah olduğu için uıyku sersemine kafa salladım ama onay vererek değil kötü bişey olduğu nu düşünerek nasıl anlatsam kalbimi sıkarak yani istemeden kafa salladım istemiyordum çünkü daha sonra ben ne yaptım diye telaşa kapıldım bidaha aklıma haşa " mehet Allah" diye getirip kafa salladım ama onay verir gibi değil kalbdimi aklımı tutasrak bunun kötü birşey olduğun u bilerek kafa salladım Allaha şirk için değil yani ben bunu defalarca yaptım çünkü emin olmak istiyordum şirke girersem yaşayamam çünkü ben bu günahla lütfen yardım edin yok mu çaresi ben ne istemessem kafamda takılı kalıyor gitmiyor düşünce?

 2. sametcftc1
  لا إله إلا الله

  Cevap: Ben istemeden şirkemi girdim ? lütfen bi cevap verin


  Reklam


  Tevbe et kardeş. Allah tevbe edenlere yardım eder ve affeder.

 3. noıdnoname
  Üye
  tevbe ediyorum ama şimdi şirke mi girdim ben ne yapmalıyım ?

 4. yandı_yurek
  Emekli
  Şirkinde tövbesi vardır.. Ama bu şu demek olmuyor şirke girip nasılsa tövbe ederim vs vs olmuyor bende senle suan aynı durumdayım ama tövbe dua namaz oruç elimizden başka hiç birşey gelmez. .

 5. noıdnoname
  Üye
  Peki ben istemeden yani kafa sallamamaya odaklandığım için bunlar başıma geldi onmaylama onaylama diye diye şimdi ruh hastaswı gibi oldum benim suoruma cevap verecek kimse yokmu ben şirke girmek istemiyorum en korktuğum şeydir bu

 6. yandı_yurek
  Emekli
  kardeşim bende aynı durumdayım .

 7. noıdnoname
  Üye
  burada benim sorumu cevaplayacak kimse yok mu?

 8. @mir
  âb ü kil
  kardeş kafanızı meşgul edecek daha öenmli konular bulmalısınız
  bol meal ve hadis okuyun
  göreceksiniz bu tip vesveseleriniz kalmayacak

 9. sametcftc1
  لا إله إلا الله
  kardeş kafanızı meşgul edecek daha öenmli konular bulmalısınız
  bol meal ve hadis okuyun
  göreceksiniz bu tip vesveseleriniz kalmayacak
  Katılıyorum arkadaşa gerçekten.

 10. SilentViper94
  Üye
  Kalbinizin ne dediği en önemlidir.

+ Yorum Gönder
şirkemi girdim