+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Müslümanların Masumiyetine karşı Akılalmaz SESSİZLİĞİMİZ!!! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. TarikateSon
  Emekli
  Reklam

  Cevap: ''Müslümanların Masumiyeti''ne karşı Akılalmaz SESSİZLİĞİMİZ!!!

  Reklam  Cevap: ''Müslümanların Masumiyeti''ne karşı Akılalmaz SESSİZLİĞİMİZ!!! isimli yazı www.Mumsema.comCevap: ''Müslümanların Masumiyeti''ne karşı Akılalmaz SESSİZLİĞİMİZ!!!
  cihad38,acınacak bir haldesin.
  onlardan başka müslüman yok memlekette,onlar islamı en iyi yaşayanlar,kuran ve sunnete harfiyen uyarlar,attıkları adım sunnete ters ise atmazlar,
  Bu satırları ,sen kendini burada yazdığın cümledeki tarif ettiğin kimseler gibi gördüğün için yazıyorsun aslında.Yani yazdklarının matematiksel sağlaması aynen şu:Ulan arkadaş,biz İslam'ı en şekilde yaşamaya çalışıyoruz,Kur'an ve sünnete harfiyyen uyuyoruz,attığımız adım sünnete ters ise atmıyoruz,e bir de bunun üstüne evliyaların eteğinden de ayrılmıyoruz,onların da üzerimizde duası var,himmet(?)i var,yardımı var,yine de bu adamlara yaranamıyoruz!!!

  çokmu tepki vermek istiyorsun,
  Sen istemiyor musun?

  dediklerimi yap da çalışmalarını paylaşalım
  Dediklerini neden kendin yapmıyorsun?Basit,uğraşmaya değmez işler mi yoksa bu işler,neden başkalarından hazır lokma bekliyorsun?
  tabi amaç tepki göstermek değil,müslümanları karalamak,onun için burda çığırtkanlık yapıyorlar,icraat görelim beyler
  Biz de senin ,Çamur atmaktan başka bir icraatini göremedik şu ana kadar.

  Müslümanları ,iyi müslümanlar,kötü müslümanlar olarak ayırt etmek,doğruyu bulma gayretinde olan müslümanları,onlarda herşeyi biliyor canım,bir tek biz bilmiyoruz havalarında UKALA olarak olarak yansıtmaya çalışmak dışında bizlerde sizin icraatleriniz göremedik.Arada bir klavyenizi temizlemeyi ihmal etmeyin,vıcık vıcık yazmakta zorlanırsınız sonra....

 2. ömerhattab
  Devamlı Üye

  Cevap: ''Müslümanların Masumiyeti''ne karşı Akılalmaz SESSİZLİĞİMİZ!!!


  Reklam


  Alıntı TarikateSon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Çamur atmaktan başka bir icraatini göremedik şu ana kadar.
  BİZLER SİZİN GİBİ ÇAMUR ATMAKTAN UZAĞIZ ARKADAŞ...Bizler ancak sizler gül atarız...Bizler çamur atmasını bilmeyiz mesale sana yavuz sultan selim şah olayını size anlatayım...Osmanlı-Safevi ilişkilerinin iyice gergin olduğu dönemde (1512-1514), İran Şahı Kızılbaş İsmail kıymetli mücevherlerle süslü bir sandık hediye gönderiyor. Sandık açiliyor. İçinden çeşit çeşit değerli taşlar, kıymetli atlas, kadife kumaşlar çıkıyor. Fakat bir de pis bir koku yayılıyor. Dehşet bir koku, herkes burnunu tıkıyor. Neyse en alttaki bohçadan insan pisliği çıkıyor.. Yani Osmanlıya acayip bir hakaret! "Ve Cihan padişahı emir veriyor, herkes düşünsün, buna ince bir şekilde cevap vermemiz gerekir. Ve cihan padişahı yine çözümü kendisi buluyor. Aynı şekilde değerli mücevher ve kumaşlarla süslü bir sandık hazırlatıyor. İçine o zamanın Osmanlı İstanbul'unda imal edilen gül kokulu en nadide lokumlardan bir kutu hazırlatıyor, en altına da küçük bir pusula ve bir satır yazı gönderiyor. Şah sandığı açıyor. Açtıkça güzel bir koku ve en altta bir kutu lokum. Anlam veremiyorlar tabii. Osmanlı elçisi önce yiyor, sonra oradakilere ikram ediyor. Kutunun içindeki pusulayı Şah okuyor: İsmail, herkes yediğinden ikram eder Şahın bunun üzerine yüzü kızardığı da anlatılır...Bizler Her zaman gül atarız....Tasavvuf ehli çamur atmaz gül atar... Gülücükler atar...

 3. cihad38
  Emekli
  bak zavallı ne demiş;

  Bu satırları ,sen kendini burada yazdığın cümledeki tarif ettiğin kimseler gibi gördüğün için yazıyorsun aslındaYani yazdklarının matematiksel sağlaması aynen şu:Ulan arkadaş,biz İslam'ı en şekilde yaşamaya çalışıyoruz,Kur'an ve sünnete harfiyyen uyuyoruz,attığımız adım sünnete ters ise atmıyoruz,e bir de bunun üstüne evliyaların eteğinden de ayrılmıyoruz,onların da üzerimizde duası var,himmet(?)i var,yardımı var,yine de bu adamlara yaranamıyoruz!!!
  yanlış yorumlamışsın;bizim yolumuzda kendini beğenmek yok,biz biliriz ki kendini beğenen,başladığı noktadan geriye düşer,senin saldırıp durduğun o alimlerden biri derki,sofi kendi nefsini firavunun nefsinden 100 kat aşağı görmezse yol alamaz..biz bunu biliriz.

  Sen istemiyor musun?
  istiyorum,ve çalışıyorum,ama senin gibi müslümanlara karşı değil,gavura karşı...

  Dediklerini neden kendin yapmıyorsun?Basit,uğraşmaya değmez işler mi yoksa bu işler,neden başkalarından hazır lokma bekliyorsun?
  şöyle söyleyeyim, forumdaki yazılarıma bakarsan görürsün,sabah 7:30 ile akşam 19:00 arası.burası iş yeri,evimde bilgisayar yok,resim,video,müzik ve benzeri dökümanlara müsade yok,faceye girmek bile çoğu zaman rahatsızlık veriyor.anlatabildimmi kardeş.
  ama sen yaparsan çünkü gece 24:00 civarı başlayan senin mesain ben sabah namazına kalkana dek sürüyor,gece bol vaktin vardır diye sana dedim.
  birde inanın ne video hazırlayacak programım var ne de nasıl yapıldıgını bilmem ,ne de ingilizcem var,yap paylaşalım dedim.

  rada bir klavyenizi temizlemeyi ihmal etmeyin,vıcık vıcık yazmakta zorlanırsınız sonra
  son olarak tavsiyem; sen bence o kafanın içini temizle,vıcık vıcık düşünmekde zorlanıyorsun.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12