+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Vesveselere Care.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yandı_yurek
  Emekli
  Reklam

  Cevap: Vesveselere Care..

  Reklam  Cevap: Vesveselere Care.. isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Vesveselere Care..
  ya o bu deilde beni kahreden .. bilerek dedim gibi ya başka bişey düşünemiyorum bilerek dedim gibime geliyo sanki bilerek diyorum birde aklıma hep gelince bişiler küfür ediyorum Allaha veya başka birşeye hepsinde bilerek dedim gibi şirke girdim nasılsa niye yaşıyım diye soruyorum kendi kendime bıktım artık hergünüm zindan gibi

 2. Snowdrop
  Elhamdülillah

  Cevap: Vesveselere Care..


  Reklam


  bu vesveselerden uzak ol/vesveseye onem vermişsin daha da onem verirsen psikolajisi bozuk olan bir hastaya donersin.bir arkadaşım da senin gibi vesveseye çok onem veriyordu o kadar onem verdi ki artık bir ağır hastaya donüşdü.saçlarını yoluyordu kafasına vuruyordu.bunun için de gozleri çok zayıflamışdı.şimdi de oyle.
  bu gerçek olmuş bir hadise yani uydurmuyorum.kaç kere bu konuda sorular sordun her bir uye senin için vesveseden uzak ol dedi ama sen yine de çok vesveselisin.eğer sana faydamız dokunmadısa annenle yakılarınla konuş. bir psikoloğa git.dalga geçmiyorum.psikologla konuşursun ona içini dokersin ve aşamalarla bu illetden kutulursun inşallah

 3. yandı_yurek
  Emekli
  Allah razı olsun affına sıgınarak birşeyi daha merak ediyorum Abdest Alırken Aklım başka yerlerde oluyo kızmayın kızlarda vs vs .. sizce abdestim veya gusül abdestim kabul olmuyormu ? tam uygun şekilde alıyorum ??

 4. Snowdrop
  Elhamdülillah
  tam uygun sekilde alıyorum diyorsan kafanı topla fikrini tamamile abdestine yonelt kızlar oyretmen ders ve.s düşüne bilirsin.ama çirkin ve kotu şeyler düşünme. hem ibadette hem de hayatta düşünme.

 5. yandı_yurek
  Emekli
  ben düşünmüştüm çirkin şeyler yanı kabul olmadımı benim düşünceme göre olmustur ama günahta olmustur ? sizce besmelecekiyorum elimi yıkıyıp alıyordum ..

 6. yandı_yurek
  Emekli
  kusura bakma ama cinsel ilişkiler vs aklıma gelmişti ve bilerek düşünmüştüm yaaa offf o yüzden namaz kılmadım kabul olmamıstır diye cumaya yetişiyorum ama tam okul cıkıs saatlerine denk geliyo bi hayli yorgun oluyorum ? sizce kabul olmusmudur

 7. yandı_yurek
  Emekli
  ????????????

 8. Snowdrop
  Elhamdülillah
  artık ben buna bi şey yazamam.bu senin şahsı problemin.hayatta da ibadettede boyle şeyler düşünme derslerin hakkında hedeflerin hakkında düşün..Boyle koyu düşünceler şeytandandır.felak ve nas ayetel-kursi surelerini oku.

 9. yandı_yurek
  Emekli
  tamam anladımda gusül abdestim bozulmaz deilmi yani düşünmemeye gayret göstercemde dün aldıgım abdest gusül abdest bozulmamıstır demi ??

 10. yandı_yurek
  Emekli
  sadece bunun cevabını bekliyorum

 11. yandı_yurek
  Emekli
  cevaplamıcaksın heralde

 12. ömerhattab
  Devamlı Üye

  Reklam


  Allahım şeytanın vesveselerinden sana sığınırım...Allaha sığın vesveselerinizden...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu