+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allaha Küfür etmek ve inanmada zorluk çekmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yandı_yurek
  Emekli
  Reklam

  Cevap: Allaha Küfür etmek ve inanmada zorluk çekmek

  Reklam  Cevap: Allaha Küfür etmek ve inanmada zorluk çekmek ile ilgili yazı Yudumla.com
  bazen kendimi tutamadan diyorum amaaa yapmamaya çalışcammm ..... )))

 2. berkayl
  Üye

  Cevap: Allaha Küfür etmek ve inanmada zorluk çekmek


  Reklam


  Kardeşim Bu Şeytanın vesvesesidir . Onun Vesveselerinden Allaha Sığın

 3. yandı_yurek
  Emekli
  saolun arkadaşlar Allah razı olsun birde benim daha demin lavobaya sıçrayan sular ile ilginiz varsa bilgilendirirseniz teşekkür ederim ..

 4. yandı_yurek
  Emekli
  Kırlangıç Kardeşim Bir şu soruya bakarmıısınnn ??? Böyle birşey mümkünmüüü eger mümkünse cokmu günah işledim : Ya arkadaşlar ben ihtimal oldukdan sonra kokmasın diye avret yerim lavobanın içinde yıkıyorum avrret yerimi ve işim bittikden sonra heryere deyiyor lavobadan cıkarırken ya ben takıntı yapmazdımda biz şimdi abdest aldık diyelim ordaki su damlacıkları meni kalıntısı varsa abdest vs sayılmıyormu yani binevi günahmı işlemiş oluyorum

 5. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Oraları bir bez veya benzeri bir şeyle silersen takıntı yapmamış olursun. Bu şekilde vesveseyi onlemis olursun. Günah olacağını sanmıyorum sen musluktan akan suyla abdest alıyorsun duvarlardaki suyla değil. Ama illa için rahatlasin istiyorsan dediğim gibi yap.

 6. yandı_yurek
  Emekli
  ya sıcrayan su üstümüze deyerse diye ediyorum ...

 7. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  İyice dikkat et yeter. Bu vesveselerin nedeni de bu zaten, ameller niyetlere göre sen dikkat edebildiğin kadar et gerisini boşver Allah eksigini tamamlar sen elinden geldiği kadar dikkatli olursan.

 8. yandı_yurek
  Emekli
  şuana kadar dikkat etmemiştim Kurana vs vs elledim bide 3 yıldır gusülü yanlıs alıyordum şimdi düzgün alıyorum ama bu son olay benim kafamı karıştırdı iyica ya Allah carparsa

 9. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Kardeşim bak sen böyle her şeyi paranoya haline getirir bunu dedim Allah canımı alır böyle yaptım Allah çarpar dersen mazallah psikolojin bozulur. Allah affedicidir, bile bile kendine karşı gelip tövbe etmeyene azap eder. Ayrıca Allah'ın bağışlamasi azabından kat kat çoktur yeter ki sen O'ndan kork ve düzgün kul olmaya çalış. Böyle her şeyde Eyvah bunu yaptım Allah beni çarpar deyip panik edersen şeytan da bu zaafindan yararlanir seni bir türlü rahat bırakmaz.

 10. yandı_yurek
  Emekli
  ben çok takıyorum değilmi ? yani bu lavoba olayı fln

 11. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Aynen öyle. Ama bu güzel bir şeyi gösteriyor demek senin Allah korkun var bu ne güzel bir şey Allah korkusu cehennem atesinden korur İnsan korktuğu onemsedigi şeyin üstüne düşer.

 12. yandı_yurek
  Emekli

  Reklam


  İyiki varsınız Saolun Sende saol kırlangıç cok emegin geçti

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 SonuncuSonuncu
allaha küfür etmek,  rüyada allaha küfür etmek,  şeytana küfür etmek,  rüyada allaha küfretmek