+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Son bir ay içinde Foruma gönderilen en adamakıllı soru sizce hangisi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Agri_Kesici
  Emekli
  Reklam

  Son bir ay içinde Foruma gönderilen en adamakıllı soru sizce hangisi?

  Reklam

  Son bir ay içinde Foruma gönderilen en adamakıllı soru sizce hangisi? Mumsema Es-Selâmun Aleyküm Verahmetullâhi Ve berekâtühû ;Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla,forum içierisinde müthiş bir soru karmaşası ve bolluğu yaşanıyor.Bu soru bolluğunun olması bir yandan sevindirici iken(en azından internette gereksiz şeylerle uğraşılmamış da,İslami bir site için soru gönderilmiş)-bir yandan da olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilmekte malesef.Çünkü bu kadar soru bolluğunun yaşandığı bir durumda,gerçekten üzerine tartışılması gereken ve doğrunun bulunmasına ihtiyaç duyulan sorular,bu kalabalık içerisinde layığını bulamadan soru arşivleri çöplüğünü boyluyor.

  Benim forum içerisinde bu soruyu sorma amacım da aslında tam olarak olumsuz tarafı bir şekilde perdeleme gayretimdir.En azından son bir ay içinde sorulmuş olan sorular gözden geçirilebilir diye düşündüm ve insanların belkide gözlerinden kaçmış olan bir soru sonrasında kendileri için önemli olabilir.

  Bu soruma da bencillik yapıp ,ilk cevabı vermek isterim.Gözlemlediğim sorular arasında gerçekten cevabının bulunması gereken kendimce mükemmel bir soruya rastladım.Ve her ne yazıktır ki,bir kaç sefer cevaplanmanın ötesine geçemeden arşiv çöplüğünde kaybolmuş.
  TarikateSon! ismli bir üye tarafından sorulmuş (sanırım bu sorunun az cevaplanmasının sebebi karşıtlarının fazlaca olmasından kaynaklanıyor) olan soru :Neden BİR'leşip BİR olamıyoruz?
  .


  Buyrun,tozlu arşiv sayfaları sizleri bekliyor

 2. cihad38
  Emekli

  Cevap: Son bir ay içinde Foruma gönderilen en adamakıllı soru sizce hangisi?


  Reklam


  tarikate son isimli üyeyle siz aynı kişi olmayasınız,daha 18 mesajınız varken,henüz 2/3 gün evvel üye olmuşken nasılda binlerce konuyu irdeleyip tozlu raflardan konu seçebilmişsiniz.tebrikler gerçekten,tabi ki oynayışınıza.
  neden birleşemiyoruz derseniz,
  cuma namazına camiye gelenler,sabah namazına da gelmediği için,
  yada gece yarılarına kadar pc başında maval okuyup,sabah namazına kalmadığımız için olabilir mi?
  demek istediğim Allah'ın dediğini yapmayana insan lafı ne fayda verecek

+ Yorum Gönder