+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir bayanın saçlarını kazıtması veya kesmesi caiz midir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ravza Sevdam
  Medine'nin Gülüne Hasret
  Reklam

  Cevap: Bir bayanın saçlarını kazıtması veya kesmesi caiz midir ?

  Reklam  Cevap: Bir bayanın saçlarını kazıtması veya kesmesi caiz midir ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Bir bayanın saçlarını kazıtması veya kesmesi caiz midir ?
  Bir bayanın bıyıklarını aldırmasın da herhangi bir problem yok çünkü oradaki tüyler fazlalık oluyor.kaş ortasını alması da sorun olmuyor.

 2. Misafir

  Cevap: Bir bayanın saçlarını kazıtması veya kesmesi caiz midir ?


  Reklam


  Bu bilgiler icin cok tesekkur ederiz gercekten cok faydasi dokundu bize ALLAH sizden razi olsun

 3. Misafir
  Ama hormonol hastaliklar sonucu biyik ve cenede sakallari cikan hanimlar ne yapsin. Bu killarin temizligini baska erkeklere guzel gorunmek icin degil toplumda komik duruma dusmemek icin de yapamaz mi?

 4. Misafir
  Ameller niyetlere göredir eğer erkeğe benzemek için yapıyorsa günahtır ama eğer niyeti başkaysa zorunluluksa kazıtılabilir veya sıfıra vurdurula bilinir

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
kadının saçını kesmesi caiz mi,  kadınların saçlarını kazıtması caiz mi,  saç kazıtmak caiz mi,  kadınların saç kazıtması,  saç kestirmek günah mı,  dinimizde kadının saç kesmesi,  kadınların saçını kesmesi günah mı