+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Nikahsız Lut'i fiili yapmak ne kadar günah? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. fanihayat
  Emekli
  Reklam

  Cevap: Nikahsız Lut'i fiili yapmak ne kadar günah?

  Reklam  Cevap: Nikahsız Lut'i fiili yapmak ne kadar günah? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Nikahsız Lut'i fiili yapmak ne kadar günah?
  Ne önden ne de arkadan ilişkiye giremezsin, çünkü Zina etmiş olursun. Bu da büyük günahtır.

  Zinaya yaklaşmayın, gerçekten o, 'çirkin bir hayasızlık' ve kötü bir yoldur. (İsra Suresi, 32)

  Ve onlar, Allah ile beraber başka bir İlah'a tapmazlar. Allah'ın haram kıldığı canı haksız yere öldürmezler ve zina etmezler. Kim bunları yaparsa 'ağır bir ceza ile' karşılaşır. (Furkan Suresi, 68)

 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  Cevap: Nikahsız Lut'i fiili yapmak ne kadar günah?


  Reklam


  Böyle uçkur müptelası biri ile arkadaş olman ateşe atlaman demektir kardeş. Derhal ayrıl o ahlasızdan pişman olacağın işler yapma. İslmada arkadaşlık diye de bir kural yoktur. Kadın ile eerkek arkadaş olamaz.

 3. simav
  Üye
  Konuyu açan arkadaşa sormak istediğim bir şey var gelecekte bu insan senden ayrılırsa yaşadıktan sonra ne yapmayı düşünüyorsun ? Evlenme yaşın geldiğinde diğer insanın suratına nasıl bakacaksın ? Babana bu yanlışı nasıl yapacaksın.

 4. fanihayat
  Emekli
  Sende biraz haya olsa böyle bir Güzel Forum'da bu ahlaksız konuyu açmazdın sanırım.

  Çirkin utanmazlıkların (fuhşun) iman edenler içinde yaygınlaşmasından hoşlananlara, dünyada ve ahirette acıklı bir azap vardır. Allah bilir, siz ise bilmiyorsunuz. (Nur Suresi, 19)

 5. deniz29
  Üye
  Evli veya degil bu tür bir iliskinin haram oldugunu biliyorsun degil mi kardesim?

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12