+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kulağa ezan sesi gelmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ayşe35
  Üye
  Reklam

  Kulağa ezan sesi gelmesi

  Reklam

  Kulağa ezan sesi gelmesi Mumsema Ezan sesleri duyuyorum.
  Durduk yere ezan sesi duyuyorum, hayali çok garip. Bazen annemin beni çağırışını vs. duyuyorum. Kafayı mı sıyırıyorum, psikolojik tedavi mi görmem gerekli? Yoksa cinler vs. musallat oldu, çünkü büyü yapanla olduğunu düşünüyorum bana.

 2. Saif Al-Din
  Devamlı Üye

  Cevap: Ezan sesleri duyuyorum.


  Reklam


  Meraklanma, arada herkese olabilir bu tür şeyler, sanki biri size seslenmiş gibi. Bana da arada oluyor ama bir zarar da görmedim.

 3. BEYAZ_gul
  yasam
  Ayse bacım bendede oluyor bazen
  Benim çok hoşuma gidiyor.
  Özelikle sabah ezanı ,eğer yatmiyorsam tabi 1saat önceden sanki ezan okunur gibi oluyor.
  Telefonuma bakiyorum yok eşime soruyorum oda hayır diyor Nebilim sonra içim huzur doluyor sanki bir uyarı gibi

 4. -zombi-
  (Cezalı)
  sevgili kardeşlerim ezan sesi vakti haricinde kulağınıza geliyor ise korkmaya lüzum yoktur. Allah herşeye Kadir olduğu için bundada mutlaka hayır vardır. Ezan sesi duymak şerre yorumlanamaz aksine hayra yorumlanır.
  Namaz kılın , dua edin .
  Selametle

 5. ayşe35
  Üye
  şizofren mi oldum diyorum, sırf ezan değil annemin sesini de duyuyorum.

 6. Efsane 66
  Devamlı Üye
  Guzel seyler duyuyormussun baskalari daha kotu seyler duyuyor, ne mutlu sana ki kulagina ezan sesi geliyor bu hayirli biseydir elbet sikmana gerek yok kendini

 7. karadamlalar
  Kesintili Üye
  kafanı çok doldurma dinlenme zamanını kısıtladıysan biraz arttır,kafa yorgunken kafamdan her türlü kelime geçebiliyor benim.

 8. ayşe35
  Üye
  uyurken bile zorlanıyorum, cinler beni filmden filme götürüyor maskara ediyorlar beni.

 9. Misafir
  aynen kardeşim şuan saat 01 41 ve hala ezan var kulağımda çok hoşuma gidiyor huzur verici

 10. Misafir
  ben vaktimi boşa harcadığım zamanlar oluyo zombi adlı kullanıcı doğru söylemiş bence

 11. Misafir
  Selamun eleykum arkadaslar ben namaz kiliyorum duada ediyorum amma bu gun ezan sesini mescidden cok iyi duydum yanimdaymis gibi galiba oradan aklimda kalmis amma yine duyuyorum sanki kulagima kimse alahu akber diyor yani hep duyoruz zaten amma su siralr surekli kulagimda namaz girmemis azan okunmamis kulagima geliyor annem bi dur kizim namaz hala girmedi diye kiziyo bana amma yinede olsun azan bence hayra yozulur yani hic kafama takmiyorum

 12. Misafir

  Reklam


  Bende yatarken ezan sesi duyuyordum bide biri kurran okuyordu cok guzl okuyordu bildigin yattakta kurran dinlerdim cokta hosuma giderdi okadar guzel sesi vardi ki bunu bir kac kiseye anlattim namaza cagirdiklarini soglediler o kuran okuyan sesi birkere haberlerde mekkede hac yapanlarin haberini izliyordum arkadan kurran sesi geliyordu ayni duydugum sesdi o kurran i mekkede kim okuyorsa onun sesiydi onu fark ettikten sonra daha duymaz oldum bazen oluyordu askere gidip geldikten sonra tamamen gitti suan 24.yasindayim.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
kulağa ezan sesi gelmesi,  durduk yere ezan sesi duymak,  kulağına ezan sesi gelmesi,  ezan sesi duymak,  kulağa sürekli ezan sesi gelmesi,  kulağında ezan sesi duymak,  kulakta ezan sesi duymak