+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kulağa ezan sesi gelmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir
  Reklam

  Cevap: Kulağa ezan sesi gelmesi

  Reklam  Cevap: Kulağa ezan sesi gelmesi isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Kulağa ezan sesi gelmesi
  Ya arkadaşlar benim sevgilim gece gece ezan sesi duyuyor ezan sesi bittikten sonra çoçuk gülmeleri düyuyor bu ne anlama geliyor aceba bi bilginiz var mı???

 2. 14
  Misafir

  Cevap: Kulağa ezan sesi gelmesi


  Reklam


  Rabbim islama çağırıyor

 3. 15
  Misafir
  Arkadaşlar darbe olaylarından sonra sanki kulağımda ezan,sela sesi var. Arada birde motor uçak sesi gibi oluyor. Ama sanki bu sesler çooooook uzaklardan geliyor. Net değil. Korkuyorum. Abdestli gezmeye dikkat ediyorum. Çarpıldığımı düşünüyorum. Doktora gittim panik atak artı kaygı bozukluğu hastasıyım. İleri derecede Hemde. Bu konulara çok kafa yorarım. Aklımı kaybedecek gibi oluyorum daha 17 yaşındayım kendimi o kadar inandırdım ki, sanki böyle önümden bişey geçti gibi oluyor. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Dualarınızı güzel yorumlarınızı bekliyorum

  Darbeden sonra kulağıma ezan sesi geliyor gibi oluyor,ama çok uzaklardan. Korkuyorum. Doktora gittim bir sürü ilaç verdi. Panik atak ve kaygı bozukluğu var. Kafayı yemek üzereyim. Çarpıldığımı düşünüyorum. Abdestli geziyorum namaz kılıyorum Kuran okuyorum. Kendimi o kadar inandırdım ki buna sanki önümden bişey geçti gibime bile geliyor. Kendimi değişik hissediyorum. Dualarımı okuyorum. Lütfen sizde dua edin. Yada bana moral verin lütfen.

 4. 16
  Misafir
  Aynen ben haftalardir sabahliyorum 1 kere sabah ezanindan 1 saat once felan duydum ezani arkadasima sordum hyr ezan saati su saat ynls duymussun felan diye israr etti o gecemiydi ondan sonrakimiydi tekrar duydum arkadasimin soledigide aklima geldi ama korkmadim aksine benimde hosuma gitti

 5. 17
  Misafir
  Zamanında cenabet gezdiysen ondan olabilir kardeşim

 6. 18
  Misafir
  Aynen Kardeşim Bendede Oldu Aynı Şeyler Her Aklımı Kötü Şeylere Yorucağım Zaman Bilgisayarımın Sesinin Arasından Resmen Ezan Sesi Duyuyorum- Ezan'ı Ezbere Bilmesem Bile Resmen Açık Açık Sözleri Geliyor Aklıma Nedeni Nedir Çok Merak Ediyorum.

 7. 19
  Misafir
  Selamin aleykum ben bazi zamanlar kur an okuyan sesler duyorum ama sebebini bilemiyorum yanliz su var her zaman arada bir oluyor her zaman degil.

 8. 20
  Misafir
  Ben henüz daha 6.sınıfa gidiyorum.namaz kılmaya başlayayı yaklaşık 2 ay falan olmuştur.gün içinfe(özellikke ikindi namazından sonra) sanki biri ezan okuyormuş gibi geliyor.akşam namazında ezan okunuyo sandim acaba erkenmi kildim diye korktum.ama camı açınca.ses kesildi.hala.ezan seai duyuyorum.bence bu Allahu Tealanın bizlere verdiği bir ödül.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

kulağa ezan sesi gelmesi

durduk yere ezan sesi duymak

kulağına ezan sesi gelmesi

ezan sesi duymak

kulağa sürekli ezan sesi gelmesi

kulağında ezan sesi duymak

kulakta ezan sesi duymak