+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kendi kendine meni gelince oruç bozulurmu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yenikavalye
  Üye
  Reklam

  Kendi kendine meni gelince oruç bozulurmu

  Reklam

  Kendi kendine meni gelince oruç bozulurmu Mumsema ben geçenlerde internette dolanırken çıplak resimler gördum ve birden bir iki damla meni çıktı orucum bozulmuşmudur lütfen yyardım edin ?

 2. islamyolu
  Emekli

  Cevap: kendi kendine meni gelince oruç bozulurmu


  Reklam


  o meni değildir kardeş. büyük ihtimal mezidir. oruçluyken dikkat edilmesi lazım. öyle resimlere bakıpta mekruh işlemememiz lazım. Orucun bir sevabı varken o sevabından da mahrum kalmayalım.

 3. Misafir
  evliyim eşim hamile olduğu için ilişkiye giremiyorum tuvalete girdim ve sipermin geldiğini hisettim ayrıca mezi olmadığına eminim. budurumda orucum bozulurmu teşekkürler.

 4. Misafir
  Selam ben internette yazışıyordu ve orucluyum konuşmadan sonra WC te gittim meni geldiğini gördüm sonrada bende oruç bozuldu diye 31 çektim hemen abdest aldım bisman oldum orucum bozulmusmudur acaba lütfen beni aydinlatin

 5. arifselim
  Yönetici
  İsteyerek boşalma yapıldığı takdirde elbette oruç bozulur ve size bu durumda kaza gerekir. Bir ramazan ayında iki farklı günde yapılırsa o zaman kefarette gerekir.

+ Yorum Gönder
oruçluyken kendiliğinden akarsa oruç bozulur mu