+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş gercektende bu doğru mudur? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. bolu
  Emekli
  Reklam

  Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş gercektende bu doğru mudur?

  Reklam

  Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş gercektende bu doğru mudur? Mumsema merhabalar ben ınternette bı yazı okumustum Allah kabul etmeyecegı duayı ettırmezmıs gercektende bu dogrumudur? bn sewdgme kawsmayı ck ama cok ıstıyorum benm aılemde sorunlar war sewdgm sunnı dıye wermıyorlar ama bız brbrmısı cok sewıyoruz her zamn duayla Allahıma (c.c) yalvarıyorum sızce Allahm kabule dermı ??

 2. muamma
  Devamlı Üye

  Cevap: Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş gercektende bu doğru mudur?


  Reklam


  http://www.mumsema.com/dua-ile-ilgil...-ettirmez.html bu linki inceleyebilirsiniz.

  Ayrıca Allah katında yaptığımız hiç bir dua geri çevrilmez. Ama bu duanın kabul olacağı anlamına gelmez. Kabul olunmasa bile ahirette karşılığını verir Mevlam. Ya da istediğimizden daha hayırlısını verir. Biz meselelerin sadece bize bakan yüzünü görüyoruz. İstediğimiz şeyi sınırlı düşüncemizle iyi veya kötü olarak nitelendiriyoruz. Fakat Allah o kadar merhametli ki, istediğimiz şey bize hayır gibi görünse de şer olduğunu biliyor. Aslında duayı geri çevirerek merhamet etmiş oluyor. Rabbim hakkınızda her şeyin hayırlısını versin.


 3. bolu
  Emekli
  Merhabalar benim bir sevgilim var onlar sünni biz aleviyiz kesinlikle ikimizin arasında böyle bir ayrım yok olmaz olamazda ama ailem kabul etmiyor nolursunuz bana yardım edin Allah rızası için bir akıl verin inanın öyle bir darda kaldım ki anlatamam size içimde Allahımın korkusu olmasa canıma kıycam ya

+ Yorum Gönder
allah kabul etmeyeceği duayı ettirmez