+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İmam nikahı yapmadan ilişkiye girmek ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. emre
  Devamlı Üye
  Reklam

  Yorum: İmam nikahı yapmadan ilişkiye girmek ?

  Reklam  Yorum: İmam nikahı yapmadan ilişkiye girmek ? isimli konu Mumsema.com Yorum: İmam nikahı yapmadan ilişkiye girmek ?
  Eğer ilaç içirilip bayıltıldıysan zina denmeyebilir belki. Tabi tabi nasıl bir ortamdı onuda bilmiyoruz.Öyle biriside sevgili değil ancak düşman olabilir.
  Ama sanırım öyle bir durumda yok çünkü hala sevgilim dediğine göre kendinde olduğunu sanıyorum. Sonuna kadar mücadele etmemişsen zina ederek büyük günahlardan birini işlemiş sayılırsın.

 2. Misafir

  Yorum: İmam nikahı yapmadan ilişkiye girmek ?


  Reklam


  kimseyi din ile zan altında bırakmayın... Bırakın insanlar özgürce düşüncelerini fikirlerini ve iş,aile ve cinsel yaşamlarını özgürce yaşasınlar.!! bu kadar takmaya gerek yok hem insanların dilinden düşmüyor bu aralar zaten ayy şu günah!! ayyy bu günah!! yaptığın ya da yapmadığın şeyden vicdanen rahatsızlık duyuyorsan işte o günah asıl,.. ve en önemlisi insanın karakteri,niyeti bir de şöyle bir gerçek var ki insan en çok hangi kelimeyi kullanırsa bir başkası için kendisi de o kelimeyle özdeşleşirmiş burada da dikkatimi çekti CAHİLLİK

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
imam nikahı,  imam nikahı olmadan ilişkiye girmek günahmı,  imam nikahında sorulan sorular,  imam nikahı olmadan ilişkiye girmek,  nikahsız ilişkiye girmenin günahı,  nikahsiz ilişkiye girmek,  imam nikahsiz iliskiye girmek